+ 1 vai tomēr -2 ?

12.09.

Šodien Rīgā, RTU stadionā, Futbola Pirmā līga devītās kārtas spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS, kas viesojās pie SK Super Nova.

Spēles sākumā, kā jau bija gaidām, spēli nevedās ne vienai komandai, un notika tāda kā pretinieku izlūkošana, jo abas komandas atrodas tabulas aukšgalā, otrajā un trešajā vietās. Pirmais puslaiks, būsim godīgi, aizritēja mūsu komandas zīmē. Lai arī komandām patiesi bīstamus vārtu gūšanas momentus izveidot neizdevās, mājnieku vārtu konstrukcija tika pārbaudīta. Pirmā spēles puse 0 – 0.Otrā puslaika sākumā, lai arī likās, ka turpinās pirmā puslaika scenārijs, tomēr mūsu vīri vairāk “gribēja”. Pēc lieliskas darbības laukuma malā, un Raena Tālberga uzkarinātas piespēles soda laukumā, ar galvu triecot bumbu vārtos spēles rezultātu atklāja Ričards Korzāns. Nākamajās minūtēs, mūsu puiši it kā pēc inerces, vēl turpināja uzbrukt, bet, dzirkstele bija nodzisusi. Ilgi nebija jāgaida, jo mājnieki metās atspēlēties, un to arī desmit minūtes vēlāk izdarīja. Vēl vairāk, spēles 71 minūtē, mājnieki izvirzījās vadībā. Koka m ir divi gali, un arī mājnieki, izvirzījušies vadībā, ar vien vairāk sāka skatīties uz spēles pulksteni, un atpakaļ uz saviem vārtiem. Lēnām, bet tomēr ar katru brīdi vairāk, tukumnieki atguva spēles grožus un savu panāca. Pēc standartsituācijas izspēles un centrējuma soda laukumā, precīzs bija Kristers Eduards Švāns. Lai arī mūsējie sajutuši “asins garšu” centās izraut uzvaru, tas neizdevās, un šajā spēlē kaujiniecisks neizšķirts 2 – 2. “Nēesmu apmierināts ar spēles rezultātu. Pirmo puslaiku droši kontrolējām, iesitām, un apstājāmies. Kaut kāds trakums, labi vēl ka beigās iesitām, jo šādi vārēja arī vēl zaudēt. Labi ka izdevās pārtraukt zaudējumu sēriju, jo pēdējās divas spēles bijām zaudējuši, protams dusmas par neizcīnīto uzvaru. Gatavojamies otrajam aplim, kuru sāksim ar izbraukuma spēli pret FK AUDA, kuri arī ir patreizējie līderi”, neapmierināts ar spēles iznākumu bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai 18.septembrī, kad viesosimies pie FK AUDA.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *