Uzvara spēles izskaņā !

25.08.

Šodien, pārcelto sestās kārtas spēli Futbola Pirmā līga čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS, kas viesojās pie Futbola skola Jelgava komandas, spēle notika Zemgales Olimpiskais Centrs.

Līdz ar spēles sākumu, viesiem klātesošajiem bija skaidrs, ka liela rezultāta šajā spēlē nebūs, bija satikušās divas spēkos līdzīgas komandas. Pirmais trauksmes zvaniņš mājniekiem iezvanījās jau spēles pirmajās minūtēs, kad divas nulles uz tablo spēja saglabāt jelgavnieku vārtu vīra meistarīgais sniegums. Neizmantojuši savas iespējas, mūsu komandas vīri pacietīgi turpināja meklēt iespējas apdraudēt mājnieku vārtus, un iespējams nedaudz tika iemidzināti no viņu puses. Puslaika divdesmitajā minūtē, mājnieki savas komandas uzbrucējam izkārtoja tikšanos vienatnē ar mūsu komandas vārtsargu, šoreiz, kā uzvarētājs no šī dueļa izgāja Arjoms Križanovskis. Mūsējie šo brīdinājumu uztvēra nopietni, un spēles turpinājumā tādas vaļības neatļāvās. Pirmais puslaiks, ja skatāmies no izveidotajiem bīstamajiem momentiem, tika noslēgts mūsu komandas labā, bet uz tablo, divas bezkaislīgas nulles. Otrajā puslaikā spēle brīžam ieguva diezgan vienmuļu raksturu, jo visas dienas garumā līstošais lietus, laukumu bija padarījis mīkstu un slidenu, un abām komandām bija acīmredzamas grūtības pilnībā pielāgoties šiem nelabvēlīgajiem laika apstākļiem. Tuvojoties spēles izskaņai, nedaudz pieauga arī spēles asumi. Puslaika izskaņā kad katra komanda jau bija izdarījusi vairākas maiņas, mūsu z maiņu nākušie spēlētāji spēlei iedeva tik ļoti trūkstošo “asumiņu”. Daniels Mīļais ar savu enerģiju atdzīvināja tukumnieku uzbrukumu, un Krists Krūmiņš, pāris minūtes pēc došanās laukumā arī guva šīs spēles vienīgos vārtus. Atlikušajās trīs pamatlaika minūtēs jelgavnieki nespēja izveidot ne ko vārā ņemamu, un arī kompensācijas laikā tukumnieki droši nosargāja savu pārsvaru. Smaga un grūta izcīnīta uzvara izbraukuma spēlē. Nākamā spēle mūsu komandai jau šajā nedēļas nogalē, kad sestdien Rēzeknē, viesosimies pie vietējās futbola komandas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *