Uzvara paliek uzvara.

14.08.

Šodien, piektās kārtas spēlē Futbola Pirmā līga čempionātā, Tukumā viesojās FK Smiltene / BJSS komanda. Atzīmēsim, ka abas komandas atrodas turnīra tabulas pirmajā pusē, kas solīja sīvu spēkošanos.

Pēc pirmajām piecām neveiklajām spēles sākuma minūtēm, ar vien lielāku pārsvaru pārņēma mūsu komandas spēlētāji. Spēlei iesilstot bija skaidrs, drīz būs vārti, tikai kad? Tukumnieki izveidoja vairākas lieliskas vārtu gūšanas iespējas, diemžēl ar pēdējo noslēdzošo sitienu nevedās. Lai arī pārsvars laukumā saglabājās liels, spēles rezultāts pirmajā puslaikā netika atklāts. Otrais puslaiks bija kā pirmā turpinājums, tikai tā nianse, ka tukumnieku spiediens pieauga. Realizācija nevedās, un vairāki izgājieni pret viesu vārtsargu rezultātu nedeva. Vēl vairāk, 13 minūtes līdz beigām, spēles soģis, mūsu komandas spēlētājam piešķīra tiešo sarkano kartiņu par sitienu pretiniekam, neskatoties uz to, ka pirmais sitienu izdarīja viesu spēlētājs, tādejādi izprovocējot uz atbildes reakciju. Spēle mazākumā solīja spraigus notikumus, un vidzemniekiem likās, ka šī spēle ir “‘ņemama”. Viesu lieliskos nodomus izjauca otrajā puslaikā uz maiņu nākušais Daniels Mīļais. Saņēmis bumbu laukuma vidū, individuālā reidā apspēlējot vairākus spēlētājus, Daniels atklāja spēles rezultātu. Viesi centās atspēlēties, bet tā īsti nekas nesanāca, lai arī viņiem bija viena vīra pārsvars. Vēl vairāk, pēc tāla Toma Aizgrāvja centrējuma, viesu kļūdu izmantoja Kristers Eduards Švāns 2 – 0.”Prieks par uzvaru, lai gan mocījāmies un nevarējām iesist. Izdevības radījām daudz, bet ar realizēšanu šodien nevedās. Iespējams nedaudz traucēja pašpārliecinātība čaļiem pēc kausa spēles, iespējams vēl kas cits, bet esmu patiesi gandarīts tikai par rezultātu, ne par spēles kvalitāti. Bet pie tā mēs noteikti piestrādāsim, lai nākamajās spēlēs nospēlētu vēl labāk”, ne pārāk runīgs pēc uzvaras bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers. Pateicoties šai uzvarai FK Tukums 2000 / TSS nonākusi Futbola Pirmā līga čempionāta galvgalī, jo šīsdienas kārtā blakus esošās komandas cīnījās neizšķirti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *