Lielākā uzvara šajā sezonā !

04.08.

Šodien, Tukuma pilsētas stadionā, FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja kārtējo Futbola Pirmā līga čempionāta spēli, uzņemot Grobiņas SC komandu.

Ar nelielām paviršībām spēli sākuši, tukumnieki ātri saprata, ka viesi noskaņojušies kaujinieciski, un nekāda vieglā pastaiga nebūs. Spēlei iesilstot, ar vien bīstamākus uzbrukumus veica mājnieki, kā arī bumbas kontrole piederēja viņiem. Pirmie vārti, pēc lieliskas Atis Ozols piespēles, krita 28 minūtē, precīzs raidījums ar galvu Kristers Eduards Švāns. Pirmajā spēles pusē šis arī izrādījās vienīgais rezultatīvais sitiens. Otrā puslaika pašā sākumā, rezultētu tukumnieku labā dubultoja Richards Korzāns 2 -0. Pēc otrajiem gūtajiem vārtiem, no malas skatoties, likās ka viesu komanda salūza. Tukumnieki bija ātrāki pie bumbām, apsteidza piespēlēs un arī pašā spēlē. Neuzmanīgi viesu spēlētāji nospēlēja 62 minūtē, kad veidojot aizsargmūri soda laukumā, spēlētājs spēlēja ar roku. Nekļūdīgs no 11 m atzīmes bija Kaspars Anmanis. Spēles 68 minūtē, savus otros vārtus spēlē guva Ričards Korzāns, vēl vairāk, nokārtojot spēles 80 minūtē “hattrick”, Ričards kļuva par mūsu komandas šī brīža rezultatīvāko spēlētāju. Spēles izskaņā, kad par šīs spēles uzvarētāju nevienam vairs nebija šaubu, Rinalds Kalnciems piespēli izmantoja Daniels Mīļais, 6 – 0 pārliecinošākā uzvara šajā sezonā.

“Laba spēle, protams prieks par trīs punktiem tabulā, un prieks, ka uzbrucēji sāk sist iekšā. Pirmajā puslaikā vēl nedaudz mocījāmies, bet savu pārākumu nodemonstrējām otrajā puslaikā. Gandarījums arī par nulli aizsardzībā, aizvadījām labu spēli”, diezgan skops komentāros bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS komandai jau šajā svētdienā, kad Latvijas kausa izcīņas ietvaros Tukums viesosies Riga Football Club. Spēles sākums 18.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *