Uzvara kausa spēlē !

31.07.

Šodien Limbažos, pret vietējo FK Limbazi otrā posma izslēgšanas spēli izbraukumā spēlēja mūsu FK Tukums 2000 / TSS.

Jāatzīmē, ka Limbažu komanda spēlē otrās līgas čempionātā. Jau sākot ar spēles pirmajām minūtēm, liels teritoriālais un bumbas kontroles pārsvars piederēja mūsu komandai. Līdz tādiem īsti labiem vārtu gūšanas momentiem netikām, laikam pirmā puslaika bīstamākais moments bija korejiešu viesspēlētāja Kima tālsitiens pa vārtu pārlikni. Mūsu komandas saspēli noteikti neveicināja Limbaži stadiona zāliena kvalitāte, un kā atzina mūsu komandas spēlētāji, tik sliktā laukumā sen nebija spēlēts. Bet bumba jau apaļa, un laukums abiem vienāds. Otrajā puslaika otrajā minūtē, pie vārtsarga atsistās bumbas pirmais klāt bija Kristers Eduards Švāns 1 – 0. Vēl pēc divdesmit minūtēm, Kristers tukumnieku pārsvaru dubultoja, raidot bumbu vārtu tīklā pēc sitiena ar galvu. Spēles turpinājumā rezultāts nemainījās, jo mājnieki neko nespēja likt pretī tukumnieku spēlei laukumā, un mūsējiem spēle turpināja nevesties, un laikam jau arī galvā bija iezagusies doma, ka spēle jau uzvarēta. Apsveicam komandu ar uzvaru, un vēlam veiksmi nākamajās kausa izcīņas spēlēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *