Kausa izcīņā soļojam tālāk !

18.07.

Šodien Tukuma pilsētas stadionā, notika Latvijas kausa izcīņas otrās kārtas spēle, kur FK Tukums 2000 / TSS uzņēma FK Līvāni.

Protams, to, ka komandas atrodas dažādās līgās, pierādīja arī spēle laukumā. Visu pirmo spēles puslaiku, nospiedošs teritoriālais pārsvars piederēja tukumniekiem, bet tādi asi un bīstami momenti veidojās maz. Jāuzslavē līvānieši, viņi cīnījās godam, un lai arī ar bumbu mājnieku laukuma pusē tika reti, pirmajā puslaikā vārti netika gūti.
Otrais puslaiks iesākās ar vēl lielāku tukumnieku pārsvaru, vārti brieda, un lai glābtos no vārtu zaudējuma, viesi pārkāpa noteikumus savā soda laukumā. Soda sitienu realizēja komandas kapteinis Kaspars Anmanis. Tajā brīdī likās, ka no pleciem nokrita slogs, un spēle aizgāja. Tukumnieki daudz un bīstami uzbruka, un otros vārtus spēlē guva Renards Krišjānis. Noslēgumā, individuālu reidu gar viesu soda laukumu nodemonstrēja Daniels Milais, apspēlējot vairākus viesu komandas spēlētājus, viņš bumbu trieca vārtu augšējā stūrī. Jau spēles kompensācijas laikā, Daniels bija izveicīgākais, un lēkājošo bumbu soda laukumā, pārvirzīja vārtos. Lai arī rezultāts 4 – 0, spēle nebūt mūsu komandai nedevās viegli.

Nākamā spēle tukumniekiem jau pēc nedēļas, 24.jūlijā, kad Tukumā viesosies JDFS Alberts, spēles sākums 14.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *