Sezonas pirmajā spēlē kaujiniecisks neizšķirts !

03.07.

Šodien, ar pirmo spēli tieši Tukums, tika sākta Futbola Pirmā līga sezona, kad Tukumā viesojās FK AUDA.Mūsu komanda sezonas pirmo spēli sāka nedaudz nedroši un nepārliecinoši, bet pēc zaudētajiem vārtiem spēles pašā sākumā komanda bija spiesta atmosties. Nākamais trieciens sekoja 21 minūtē, kad tiešo sarkano kartiņu saņēma FK Tukums 2000 komandas vārtsargs Arturs Štefenhagens. Palikuši mazākumā, tukumnieki galvas nenokāra, pārkārtoja savu spēli, un spēle izlīdzinājās. Vēl vairāk, pirmā puslaika izskaņā mūsējie izveidoja divas labas vārtu gūšanas epizodes, diemžēl ar rezultatīvu noslēgumu tās pabeigt neizdevās.

Otrā puslaika sākumā viesi pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un FK Tukums 2000 komandas kapteinis Kaspars Anmanis nekļūdīgi to arī realizēja. Spēles otrais puslaiks aizritēja ar viesu komandas pārsvaru, jo karstajā laikā, un spēlējot mazākumā, spēki izsīkst nedaudz ātrāk. Bet aizsteidzoties notikumiem priekšā, spēles rezultāts nervozajā spēles galotnē vairs nemainījās, un sezonas pirmā spēle sākta ar kaujiniecisku neizšķirtu.”Laba spēle komandas izpildījumā. Ātri zaudējām vārtus, un tikai tad sākām spēlēt, tūlīt arī palikām mazākumā. Bet esmu ļoti lepns par čaļiem, kas mazākumā parādīja komandas raksturu un spēja paņemt vienu punktu šajā spēlē. Protams labāk būtu trīs, bet ņemot vērā spēles spriedzi un nozīmi, arī viens punkts ir labs sniegums šodien”, pēc spēles gandarīts ar komandas sniegumu laukumā bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers. Nākamā mūsu komandas spēle nākamajā sestdienā Saldū, kad viesosimies pie Saldus SS / Leevon komandas.

Paldies Sportacentrs.com TV par video apskatu.

https://sportacentrs.com/futbols/1_liga/03072021-nakotnes_ligas_atklasanas_spele_tukums_20

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *