Zaudējums noslēdzošajā Mercure Riga kauss spēlē

27.06.

Šodien tika aizvadīta noslēdzošā pirmssezonas sagatavošanās turnīra Mercure Rīga kauss spēle, kurā abu apakšgrupu uzvarētāji tikās savā starpā. Kā jau minējām iepriekš, gana rezultatīvu futbolu demonstrēja mūsu FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētāji, kuriem šīsdienas pretiniekos Albatroz SC / FS Jelgava komanda.

Protams, kāds no Jums mīļie atbalstītāji pārmetīs, bet iesakām atcerēties, ka šis ir tikai pārbaudes turnīrs, un kāpēc tāds sastāvs, nedaudz vēlāk. Uz spēli pieteikumā, tika iekļauti gandrīz visi kluba U – 16 spēlētāji, tiem pievienojot arī kluba pieredzējušākos spēlētājus. Kā jau gaidīts, spēle pārsvarā notika pie mūsu komandas vārtiem, un uzslavas var izteikt mūsu aizsargu darbībai pirmajā puslaikā, kā arī vārtsargam Leonards Čevers.

Pirmajā puslaikā 0 – 0. Otrajā puslaika sākumā, labākā izdevība biju mūsu jaunajam uzbrucējam Renards Udris, diemžēl tā netika realizēta. Pirmie vārti tika zaudēti tikai otrā puslaika otrajā pusē, un tad arī mūsu komandas spēle pajuka. Galarezultātā liels zaudējums 0 – 5, un sudraba godalgas Mercure Rīga kauss izcīņā.”Labs turnīrs, paldies organizatoriem, izmantojām šo iespēju uzspēlēt pret citām komandām. Par šodienas spēli, kā jau sagatavošanās turnīrā, turpinājām sagatavošanos, un lielā iespēja tika dota mūsu jauniešiem, un arī tiem spēlētājiem, kuri vēl par vietu starta 11 cīnās. Mūsu jauniešiem pirms sezonas nebija īsti iespējas pārbaudīt savus spēkus ārpus kluba, tāpēc nolēmu viņiem dot šo iespēju. Kā trenerim, ļoti noderīga spēle, dažs pārsteidza, dažs iespējams nedaudz lika vilties. Kopumā ar spēli esmu apmierināts, spēles izskaņā pietrūka nedaudz spēka, bet visvairāk pietrūka pieredzes. To šādās spēlēs jaunie spēlētāji iegūst viss vairāk, paldies čaļiem par cīņu. Tiekamies jau Futbola Pirmā līga čempionāta spēlēs, kas startē jau nākamās nedēļas nogalē”, tā komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers pēc spēles.

Foto: Mercure Rīga kauss

#Tukums2000, #Tukums, #Futbols

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *