Pirmajā Mercure Riga kausa izcīņā uzvara.

16.06.

Šovakar ar spēli Jaunmārupes stadionā, pirmssezonas sagatavošanās turnīrā pirmo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, viesojoties pie mājniekiem Mārupes SC komandas, kura šajā turnīrā turpina gatavoties otrās līgas čempionātam.

Pirmajā puslaikā tukumnieku pārākumu šajā spēlē apliecināja Kaspars Anmanis un Richards Korzāns. Otrā puslaika sākumā mājnieki spēles rezultātu izlīdzināja, tomēr pēdējais vārds piederēja tukumniekiem. Otrie vārti spēlē, šoreiz no 11 m atzīmes Kaspars Anmanis, vēl pa vieniem vārtiem Kristers Penkevics un Krists Krūmiņš. Spēles beigu rezultāts 5 – 2. Par spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētājs Kaspars Anmanis.

“Spēle šodien izdevās interesanta, lai arī spēlējām ar otrās līgas komandu, gatavojāmies nopietnai cīņai, un tā arī bija. Lai arī pirmo puslaiku izdevās uzvarēt ar 2 – 0, otrā puslaika sākums visu labo tūlīt sabojāja. Praktiski piecu minūšu laikā, paši savu kļūdu dēļ zaudējām divus vārtus, un spēle sākās no sākuma. Lai arī mums bija pārsvars laukumā, labi ka to spējām pārvērst vārtu guvumos. Spēles turpinājumā guvām trīs bezatbildes vārtus. Protams, esmu gandarīts par spēles iznākumu, bet ko vairāk varēsim spriest pēc nākamajām šī sagatavošanās turnīra spēlēm. Apsveicu čaļus ar uzvaru, un turpinām gatavošanos mūsu gaidāmajai futbola sezonai”, pēc pirmās oficiālās pārbaudes spēles teica komandas treneris Kristaps Dišlers.

Paldies par foto Mārupe Futbols.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *