Piesakamies akreditācijai 2021.gada futbola sezonai!

12.01.

Šīs nedēļas sākumā, FK Tukums 2000 ir iesniedzis nepieciešamos dokumentus, kluba un infrastruktūras B kategorijas aktreditācijai dalībai 2021.gada sezonā. Lai nebūtu pārpratumi, piesakāmies dalībai 1.līgas čempionātā.Decembra sākumā, kad vēl visiem bija atmiņā mūsu komandas izmisīgā cīņa par izvairīšanos no pēdējās vietas, kad pietrūka tikai nieka divi punkti, bijām apņēmības pilni, ja tāda iespēja rastos, mēs piedalītos Virslīgas čempionātā arī šajā gadā. Futbola aizkulisēs klīda runas, ka visprātīgākais būtu nākamā gada Virslīgas čempionātu aizvadīt ar 12 komandām, visas 10 šī gada komandas, kā arī pirmās divas vietas 1.līgā. Visi saprotam, ka Virslīgas čempionāts pandēmijas dēļ tika saīsināts, un arī 1.līgas čempionātā no 27 paredzētām spēlēm komandas aizvadīja vien 11 – 13 spēles (mazāk par 50 %). Vēl jo vairāk, pasaulē šādi precedenti jau ir bijuši. Diemžēl, atbildīgo personu 12.decembra lēmums, 2021.gada čempionātu aizvadīt ar desmit komandām, šim nodomam pārvika treknu svītru. Esam apņēmības pilni aizvadīt lielisku futbola sezonu 1.līgas čempinātā, kurā noteikti mūsu kluba jauniešiem tiks dota iespēja pierādīt savu varēšanu valsts otrajā pēc spēka čempionātā.

Tiekamies futbola laukumos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *