Virslīgas sezona noslēgta!

29.11.

Šodien, FK Tukums 2000 / TSS komandas rezerves laukumā “Pauzera” pļavās, Tukuma pilsētas futbola laukumā ar mākslīgo segumu, tika aizvadīta noslēdzošā spēle Optibet Virslīga 2020.gada sezonā – 27.kārtas spēle. Uzņemam sudraba medaļu īpašniekus RFS komandu.

Pirmajā puslaikā ciemiņi savu pārākumu turnīra tabulā demonstrēja arī laukumā. Lai arī pirmajā spēles daļā viesi uzbruka bīstamāk un vairāk, ļoti bīstamu un teicamu vārtu gūšanas momentu bija maz. Pašā puslaika izskaņā diemžēl tika zaudēti vārti, kad soda laukumā tika pārkāpti noteikumi. 11 m soda sitienu realizēja Jānis Ikaunieks. Otrajā puslaikā spēle jau kļuva jautrāka, it īpaši kopš spēles 55.minūtes, kad patīkamas ziņas tukumniekiem pienāca no paralēlās spēles Rīgā. Mūsu puiši cīnījās lieliski, un lai arī par aizsardzības darbībām brīžiem tika piemirsts, ar noslēdzošo sitienu neveicās. Jāatzīmē, ka abu komandu vārtsargi vairākas reizes glāba savas komandas. Pašā spēles izskaņā, kad tukumnieki jau lieliem spēkiem centās atspēlēties un gūt vārtus, spēles kompensācijas laikā pēc ātra pretuzbrukuma, savus otros vārtus spēlē guva Jānis Ikaunieks, uzstādot spēles baigu rezultātu 0 – 2.

FK Tukums 2000 / TSS vārdā izsakām lielu paldies visiem skatītājiem, līdzjutējiem un atbalstītājiem visas sezonas garumā. Sakām lielu paldies visiem komandas spēlētājiem, kuri kaut uz brīdi pielaikoja FK Tukums 2000 / TSS kreklu. Lai arī mēs turnīra tabulā esam pēdējie, diez vai kāds pēc pirmajām piecām spēlēm domāja, ka vēl pēdējā spēļu kārtā būs jautājumi par palikšanu Virslīgā. Paldies visiem par lielisko pieredzi, šis gads bija lieliska pieredze gan Jums, gan protams arī visiem mums. Paldies !!Tiekamies 2021.gada futbola sezonā !!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *