Zaudējums Ventspilī.

27.09.

Šodien Ventspilī, kārtējo OptibetVirslīga kārtējo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda. Lai arī spēles sākumā spēli vairāk kontrolēja mājnieki, jau līdz spēles 15.minūtei trīs labas iespējas netika izmantotas no mūsu komandas puses.

Mirkli vēlāk, mājnieki atbildēja ar to pašu, un izgājienā pret tukumnieku vārtsargu, mūsu vārtu vīrs palika nepārspēts. Otrā puslaika sākumā ventspilnieki guva ātrus vārtus, vēl vairāk, spēles 65.minūtē tukumnieki palika mazākumā, kad nesaprotamu noraidījumu saņēma Alexander Ogunji. Neskatoties uz to, mūsu vīri izdarīja spiedienu uz mājnieku vārtiem, un izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Diemžēl tāda skriešana uz priekšu noveda pie vārtu zaudējuma, un pamatlaika pēdējā minūtē tika zaudēti arī otri vārti. Zaudējums 0 – 2.

“Sākšu ar liela paldies teikšanu Tukuma komandas līdzjutējiem, lieliski, Jūs bijāt dzirdami jau no paša spēles sākuma. Šāds atbalsts noteikti mums palīdzēja, tiešām ļoti patīkami. Ja par pašu spēli, nospēlējām līmenī. Pirmajā puslaikā mums bija jābūt vadībā, labi izveidojām savus momentus, kuros tikai beigu fāzē pietrūka paša galvenā, liekas šos negūtos vārtus varam norakstīt uz aukstasinības trūkumu, nedaudz pietrūka “pieredzīte”. Uz otro puslaiku gājām laukumā uzvarēt, un …, paši bijām ģērbtuvēs vel un dabūjām iekšā pilnīgi nevajadzīgus vārtus. Savācāmies, spēli izlīdzinājām, un neviennozīmīgā situācijā pirmo reizi sezonā palikām mazākumā. Neskatoties uz to, spējām vēl mājniekiem pakutināt nervus, un neļāvām ieslīgt pašapmierinātībā, vēl pat izveidojām iespējas, bet protams šāda atvēršanās un skriešana uz priekšu noveda pie zaudētiem vārtiem pašā spēles izskaņā. Paldies par spēli čaļiem, un krājam pieredzi Virslīgā, ar katru spēli pierādot a varam šeit spēlēt, tikai nedaudz vēl trūkst”, tā Jurģis Kalns pēc spēles Ventspilī.Nākamā spēle mūsu komandai nākamajā svētdienā, kad uz Tukuma brauks tālās Daugavpils futbolisti, spēles sākums 15.00.#Tukums, #Tukums2000,

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *