Zaudējums Rīgā!

13.09.

Šodien, NBS “Arkādija” stadionā, otrā apļa noslēdzošo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, tiekoties ar turnīra tabulas aukšgala komandu RFS.


Dzīvē gadās dažādi, tā arī šodien, spēlē nepiedalījās vairāki iepriekšējo spēļu pamatsastāva spēlētāji, tādejādi dodot iespēju pierādīt sevi citiem kluba biedriem. Protams, brīnums nenotika, un tukumnieki atzina vienas no šī brīža labākās Latvijas komandas pārākumu 0 – 3 (0 – 2), ko par spēli domāja komandas galvenais treneris Jurģis Kalns jautājām viņam.
“Paldies čaļiem par spēli. Šodienas spēlē izmēģinājām nedaudz citu pieeju šai spēlei, mainījām spēles uzdevumu. Iniciatīvu atdevām pretiniekam uzreiz, sākot ar pirmajām minūtēm. Protams, salīdzinot sastāvus viņi iniciatīvu būtu pārņēmuši tāpat, bet šoreiz spēlējām dziļāk, sakārtojot aizsardzību, un nedodot brīvās zonas, kā spēlējām iepriekšējās spēlēs. Lai arī ātri tika zaudēti vārti no standarta situācijas, spēlē pa lielam tas nekādas izmaiņas neienesa, tikai izmaiņas uz tablo. Otrajā puslaikā nedaudz pamainījām taktiku, ejot vairāk uz priekšu, bet kopumā, spēlējām pragmatisku futbolu ar ātru pāreju uzbrukumā. Protams, pirms spēles man bija bažas, ņemot vērā mūsu sastāva problēmas šai spēlei, bet kopumā esmu apmierināts ar redzēto laukumā. Daudzi čaļi atkal ieguva vērtīgu pieredzi, un galvas nenokaram, sākam gatavoties trešā apļa ievadspēlei ar Jelgavas komandu”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *