Pusceļā perfekti !

30.08.

Šodien, kārtējo 3.līgas spēli aizvadīja FK Tukums 2000 – 3 komandas vīri, mājas spēlē uzņemot FK Kauguri / Beitar. Lai aŗī pirmajā spēlē tukumnieki izcīnīja minimālu uzvaru, nebija šaubas, ka jūrmalnieki noteikti centīsies revanšēties. Spēles pirmajā puslaikā, lai arī ar nelielu mājnieku pārsvaru, aizritēja pārsvarā līdzīga spēle. Spēles pirmajā puslaikā vārti netika gūti.Otrajā puslaikā, iespējams ņemot vērā faktu, ka ar neizšķirtu nepietiek, viesi aktivizējās, un vairāk centās uzbrukt. Bet kā jau nereti futbolā gadās, vārtus gūst citi. Pēc stūra izspēles, bumba nonāca tieši Sandijam Jokstam kājās, kur’to nekavējoties trieca vārtu tīklā 1 – 0. Attapušies pēc nelielā nokdauna, viesi pastiprināja savu spiedienu uz mājnieku vārtiem, un būsim godīgi, pāris reizes visa sava meistarība bija jādemonstrē tukumnieku vārtsargam Arvim Švēderam Kūlam. Jo vairāk viesi centās atspēlēties, jo lielākas tukumniekiem iespējas pavērās pretuzbrukumos. Vienu šādu iespēju aŗī mājnieki izmantoja, noslēdzošais sitiens Renāram Stančikam. 2 – 0 uzvara, un pēc aizvadītajām piecām no desmit spēlēm, 100 % bilance, visas uzvaras.Novēlam komandai veiksmīgu startu sezonas otrajā daļā.