Smags zaudējums mājās.

29.08.

Šodien, Optibet Virslīga kārtējo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, kuri uzņēma Liepājas pilsētas spēcīgāko futbola komandu.

Pēc neizteiksmīga spēles sākuma mājnieku izpildījumā, puslaika vidū tablo jau rādīja 0 – 2, puslaika izskaņā viesi guva vēl vienus vārtus. Protams, viesu komandas spēlētāju pieredze un meistarība neapšaubāmi ir lielāka par mājnieku pieredzi, bet skumjākais tas, ka vārti, ja tā teikt, tika zaudēti pašu kļūdu un paviršību dēļ. Otrajā puslaikā viesi guva vēl divus bezatbildes vārtus, un beigu rezultātā smags zaudējums 0 – 5.Komandas galvenais treneris Jurģis Kalns sniegt plašāku spēles analīzi atteicās, vien izteica lielu paldies skatītājiem, kuri nenobijās no nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, un atnāca atbalstīt savu komandu.