Zaudējums Rīgā!

23.08.

Šodien, Optibet Virslīga čempionāta kārtējo spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, izbraukumā viesojoties pie Riga FC. Neapšaubāmi šī mača favorīti bija mājnieki, un diemžēl tas arī tika pierādīts laukumā. Pirmajā puslaikā viesi trīs reizes bija rezultatīvi, un puslaiks noslēdzās 0 – 3 no tukumnieku pozīcijām raugoties. Otrajā puslaikā, laukumā notika skaists uzbrukuma futbols. Pašā puslaika sākumā, skaistā izrāvienā Atis Ozols to noslēdza ar centrējumu soda laukumā, kur ar sitienu no gaisa, tukumnieku labā vārtus guva Emeka Michael Basil. Diemžēl centieni atspēlēties divas reizes noslēdzās ar rezultatīviem pretuzbrukumiem. Visiem jau likās, ka spēle tā arī noslēgsies, bet nē. Uz maiņu nākušais FK Tukums 2000 / TSS U – 18 komandas spēlētājs Kaspars Anmanis

tā nedomāja, ar lielisku tālšāvienu no metriem 30 – 35 !!! viņš pārspēja lieliski maču aizvadošo mājnieku vārtsargu. 2 – 5 beigu rezultāts.”Man šī spēle patika, ne kura katra komanda ir spējīga “Rigai” iesistdivus vārtus! Varējām iesist vēl, jo iespējas tiešām bija. Jāatzīstas, pirmais spēles puslaiks vārtu gūšanas ziņā nebija tas veiksmīgākais, spēle tiešām nebija tik slikta, lai puslaiks noslēgtos ar 0-3. Paši jau sev atvedām tos vārtus, pieļāvām rupjas, nevajadzīgas kļūdas. Otrajā puslaikā iznācām pilnīgi savādāki kā komanda, noskaņojušies cīņai, un manuprāt, spēle bija līdzīga otrajā puslaikā. Protams gājām uz priekšu, spēlējām augstu, par ko arī samaksājām ar zaudētiem vārtiem. Bet … , tāds bija komandas uzdevums. Mēs protams varējām iesēsties dziļā aizsardzībā, un iespējams spēle noslēgtos 0 – 1, vai 1 – 2, bet vai tā mēs progresēsim un vai tādā veidā mūsu jaunie spēlētāji attīstīsies? Nē, es uzskatu, ka mums ir jāspēlē savs futbols arī pret šādiem pretiniekiem, jāspēlē sava spēle, un jāpilda konkrētās spēles uzdevums. Liekas izdevās, jo tribīnēs bija dzirdami arī tukumnieki, paldies. viņiem par to, komanda Jūs dzird un to ļoti novērtē. Protams milzīgs prieks, un arī apsveicu Kasparu Anmani, ar fantastiskajiem vārtiem, vēl viens jaunais tukumnieks ir atvēris savu vārtu rēķinu Virslīgā. Izmantojot izdevību, gribu visus aicināt uz Tukuma pilsētas stadionu nākamajā sestdienā, kad Tukumā viesosies FK Liepāja. Aicinu visus līdzjutējus izbaudīt Virslīgas futbolu klātienē, jo Jūsu atbalsts mums noteikti palīdzēs un būs ļoti nepieciešams, tiekamies nākamajā sestdienā”, gandarījumu pēc šīsdienas spēles neslēpa komandas galvenais treneris Jurģis Kalns.