Tukuma dāmas izcīna zelta medaļas !!!

28.08.

Šodien Jelgavā, vietējā futbola kluba mākslīgā seguma laukumā, tika aizvadītas trešā un noslēdzošā sabraukuma spēles U – 14 meiteņu futbola čempionāta Attīstības grupā.

Kā jau ziņojām, FK Tukums 2000 dāmas cīnījās bez zaudējumiem, tomēr atlikušās divas spēles nesolījās būt formalitāte, jo pēdējā spēlē jātiekas ar komandu, kura arī nebija piedzīvojusi zaudējumu šajā čempionātā.Pirmajā spēlē, tiekoties ar Ilūkstes novada SS komandas dāmām viss pēc plāna, 8 – 0. Pa trīs precīziem sitieniem Madaras Štipenbahai un Loretai Želvei, divi precīzi sitieni Luīzei Survillo. Noslēdzošā, tā nu arī sanācis, ka zelta spēlē, pretiniekos SK Kuorsova. Jau spēles trešajā minūtē tukumnieces vadībā izvirzīja Loreta Želve, Vēlāk Loreta guva vēl divus vārtus, un ko pretinieces spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu sitienu. 3 – 1 FK Tukums 2000 dāmas uzvar spēlē, un līdz ar to arī visā čempionātā.

!!! Pēdējā spēle ielaistie vārti tā arī palika vienīgie, ko Tukuma komandas dāmas zaudēja, toties pretiniekus mūsu meitenes sarūgtināja 44 reizes. Par čempionāta labāko vārtu guvēju kļuva FK Tukums 2000 pārstāve Madara Štipenbaha (18 vārtu guvumi), otrā rezultatīvākā šajā čempionātā Loreta Želve (12 vārtu guvumi), un dalīta trešā vieta Luīzei Survillo (seši precīzi sitieni).Apsveicam visas dāmas no sirds, kā arī priecājamies kopā ar dāmu treneri Sergeju Uvarovu, kurš šo komandu ir pacēlis jaunā, pilnīgi citā līmenī. Sveicam arī visus, visus dāmu atbalstītājus un līdzjutējus, tas ir noticis, mūsu meitenes ir uzvarējušas !!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *