Karsti !!!

16.08.

Šodien, otro mājas spēli, un trešo spēli kopumā, 3.līgas čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 – 3 komandas vīri. Pretiniekos, gandrīz vai varētu teikt derbijs, kaimiņu pilsētas Talsu / Laidzes apvienotā komanda, kura pirms šīs spēles bija iekārtojusies Rietumu apakšgrupas tabulas galvgalī. talsenieki bija divas spēles uzvarējuši, un vienu reizi cīnījušies neizšķirti. Spēles sākumā, vairāk kā 100 !!! skatītāju klātbūtnē, savu noskaņojumu uz uzvaru sāka demonstrēt mūsu komandas puiši.

Spēles 19 minūtē rezultātu atklāja Jevgēņija Kosmačovs. Nepilnas desmit minūtes vēlāk, Jevgēņis tukumnieku pārsvaru dubultoja. Puslaikā ejot 2 – 0 Tukums !!.Otrajā puslaikā spēles raksturs būtiski nemainījās, spēli vairāk kontrolēja tukumnieki, viesi izmisīgi centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, bet mājnieku aizsardzība darbojās labi, bet ja ne kā savādāk, tad vārtu līnijā Arvis Švēders-Kūla darbojās pārliecinoši. Otrā puslaika sākuma daļā, viesi nonāca bezdibeņa malā, savu sitiena spēku nodemonstrējot Sandijam Jokstam 3 – 0. Bet ar to vēl nebija gana, spēles izskaņā, kad spēlēt bija atlikušas apmēram trīs minūtes, ar tālšāvienu, no metriem 27 – 30, un precīzu trāpījumu vārtu augšējā stūrī, spēles beigu rezultātu uzstādīja Ivars Kalniņš. 4 – 0, un tukumnieki pagaidām paceļas uz apakšgrupas pirmo pozīciju. Lieliska spēle, lieliskas emocijas gan laukumā gan daudzajiem sanākušajiem skatītājiem, vienkārši lielisks futbols.