Punkts Daugavpilī.

03.09.

Šodien, Optibet Virslīga kārtējā spēlē tukumnieki devās tālākajā izbraukumā, uz Daugavpili. Spēles pirmajā puslaikā, diezgan neizteiksmīgā spēlē, komandas vārtus neguva, lai gan katrai komandas pa kādam labam momentam bija. Vienīgais, kas paliks atmiņā par pirmo puslaiku, ir divas, nepatīkamas traumas. Bet nepadomājiet nepareizi, ne jau spēlētāji viens otru apzināti traumēja, traumatisks ir Daugavpils stadiona segums, uz tāda seguma nedrīkstētu spēlēt.

Otrais puslaiks sākās kā diena pret nakti. Tukumnieki iesāka ļoti apņēmīgi, un jau spēles 47.minūtē Pam Dalyop Samuel atklāja spēles rezultātu. Mājnieku spiediens ritot spēlei protams pieauga, un diemžēl spēles 78.minūtē mājnieki rezultātu izlīdzināja. Pārējie komandu centieni izraut uzvaru bija nesekmīgi, lai gan iespējas bija. Kamēr komanda mēro tālo ceļu uz Tukumu, lūdzām komandas trenerim Jurģim Kalnam

nelielu komentāru par šīsdienas spēli. “Ļoti vēji iesākām pirmo puslaiku, bijām kā aizmiguši. Iespējams tas ir kāda cita iemesla dēļ, iespējams pie vainas bija laukuma segums, jo lai arī es zināju šī laukuma seguma “kvalitāti”, bet, kad atkal tas jāizbauda uz savas ādas, un jāskatās kā cilvēki traumējas, nav patīkami. Diemžēl mums šodien divas traumas, pretiniekiem viens, un ne jau tādi samežģījumi vai sastiepumi, nopietnas traumas – lauztas kājas, pārrautas krusteniskās saites, traki. Iespējams, tas iedeva kādu bijību, un komanda pirmajā puslaikā galīgi nevarēja iejusties spēlē. Pirmā komandas patiešām disciplinētā spēle parādījās tikai spēles 35.minūtē, un lpi arī kopumā puslaiks bēdīgs, varējām arī to noslēgt savā labā. Pēc puslaika sarunas, laukumā atgriezāmies ļoti motivēti, un arī ātri guvām vārtus, skaistus vārtus. Apsveicu Samuelu Pamu ar pirmajiem vārtiem Virslīgā! Jāatzīmē arī Daniela Mīļā debija, apsveicu viņu ar to, jo saprotu, vairums komandas debitantus laiž kad spēļu liktenis jau ir izšķirts, šoreiz tā nebija. Gaidot maiņu Daniels redzēja kā zaudējām vārtus, un laukumā devās atbildīgā brīdī komandai, kad rezultāts bija 1 – 1. Zaudētie vārti, galīgi nevajadzīgi, bet tas jau ir izrunāts, un turpmāk šādām lietām nevajadzētu atkārtoties. Tagad turpinājumā jau sākam atjaunošanās procesu, un gatavojamies piektdienas spēlei pret pašreiz ;abi spēlējošo Valmieras komandu. Tad nu izmantojot izdevību, aicināšu visus šo piektdien uz Tukuma pilsētas stadionu, kur Jūs visi būsiet ļoti nepieciešami komandai, jo spēkosimies ar Valmiera FC“.Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS komandai jau šo piektdien 7.augustā, spēles sākums 18.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *