Baltic Sea Cup atkal ceļo uz Tukumu !

02.08.

Ar pirmajās spēlēm piektdien, un fināla svilpei atskanot tikai šodien, trīs dienu garumā notika Baltic Sea Cup izcīņa futbolā U – 10 (2010.dz.g.) vecuma grupā.

Pirmajā dienā tukumnieki pārspēja FS Garkalne/ Rakari 6 – 3, otrajā dienas spēlē SK Supernova/ Sigulda netika dotas nekādas cerības 8 – 0.Otrā dienā ar identisku rezultātu 3 – 1 pievarēti gan AFA Olaine, gan JFK Daugava vienaudži.Trešajā, noslēdzošajā dienā pirmajā spēlē ar 3 – 1 pārspēti FK Auda jaunā maiņa, un pēdējā spēlē, diemžēl 2 – 3 neveiksme pret SK Super Nova / Rīga zēniem.Lai arī pēdējā spēlē neveiksme, spēles garšu un izjūtas izbaudīja visi tukumnieki, un lai arī pēdējā spēlē neveiksme, viena apļa turnīrā ar to pietika, lai jau otro gadu pēc kārtas izcīnītu galveno balvu – Baltic Sea Cup.

Labākie spēlētāji šajā turnīrā FK Tukums 2000 rindās tika nominēti Arnolds Nikolajevs un Jēkabs Akimovs. Apsveicam jaunos futbolistus ar lieliska rezultāta atkārtošanu, apsveicam komandas treneri Artjomu Grudcinu, un sakām lielu paldies visiem kvēlajiem atbalstītājiem, paldies Jums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *