Pirmo reizi noturam!!


30.07.
Šodien, Tukuma pilsētas stadionā, daudzo skatītāju priekšā, savu kārtējo spēli Optibet Virslīga čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda. Pretiniekos šodien FK Ventspils Futbola Klubs.

Pirmā spēles daļa aizritēja ļoti aktīvā, un dinamiskā futbola izrādē, jo abas komandas aktīvi devās uz priekšu, un abas komandas centās gūt vārtus. Diemžēl daudzās kļūdas laukuma vidusdaļā to neļāva realizēt, bet tādi īsti bīstami momenti komandām nemaz nebija tik daudz, vairāk tādi izmisuma sitieni, kuri abiem vārtsargiem nesagādāja lielas problēmas. Otrajā puslaikā spēles raksturs būtiski nemainījās, ja nu vienīgi nedaudz kritās spēles temps. Vārti šajā spēlē tā arī netika gūti, un tika slēgts kaujiniecisks mierizlīgums 0 – 0. Šī bija pirmā spēle Tukuma futbola jauno laiku vēsturē, kad mūsu vārti palika neskarti. Izcīnīts punkts, vai tomēr zaudēti divi?? To atbildiet Jūs, mūsu līdzjutēji. Kā jau pēc katras spēles, arī pēc šīs, komandas galvenais treneris Jurģis Kalns

sniedza nelielu interviju tieši Jums: “Pirmkārt, gribētu teikt lielu paldies visiem tukumniekiem, kuri šodien bija kopā ar mums stadionā. Jūs tiešām bijāt dzirdami, un tas palīdzēja komandai un arī dzina to uz priekšu. Čaļi pat brīžiem nedzirdēja mani, kas šogad vēl nebija tā īsti gadījies Tukumā. Par to liels paldies Jums. Esam priecīgi par spēli, par to kā spēle izdevās, par to, ka nosargājām savus vārtus. Protams ir žēl, ka šodien nepaņēmām trīs punktus, lai gan iespējas to izdarīt bija. Rīt visiem brīvdiena, kas ir godīgi nopelnīta, un jāturpina gatavošanās gaidāmajam smagajam izbraukumam pirmdien uz Daugavpili, kur būs jāspēlē uz mākslīgā seguma. Nav jau laika kavēties kādās atmiņās vai pārdomās, ejam uz priekšu, un ar katru spēli kļūstam tikai un vienīgi labāki. Cerams arī Jūs, mūsu mīļie līdzjutēji to saskatāt, un varu visiem apsolīt, vārti būs, un būs arī mūsu komandas uzvaras”.
Nākamā FK Tukums 2000 / TSS komandas spēle pirmdien, 3.augustā, kad ciemosimies pie BFC Daugavpils.


#Tukums, #FKTukums2000, #Futbols, #OptibetVirsliga, #Virsliga2020

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *