Spēle aizraujoša, rezultāts nē.

21.07.

Šodien, savu skatītāju priekšā, FK Tukums 2000 / TSS sacentās ar šībrīža otrajā vietā esošo, galvaspilsētas klubu RFS. Der atzīmēt, ka RFS šai spēlei izlika pilnīgu kaujas sastāvu, gandrīz tādu pašu kā pagājušās nedēļas nogalē Rīgas derbijā, tikai viena izmaiņa.

Jau pašā spēles sākumā, otrajā minūtē, vārtu zaudējums, rezultāts 0 – 1. Turpinājumā gana līdzīga spēle, un pat teiktu tā, laukumā nevarēja pateikt, ka spēlē zelta medaļu pretendents, pret pēdējā vietā patreiz esošo komandu. Otrā puslaika sākums līdzīgs pirmajam, atkal zaudēti vārti un 0 – 2. Turpinājumā līdzīgā spēlē vēl vieni zaudēti vārti, un zaudējums 0 – 3.

Savās pārdomās par šo spēli lūdzām dalīties komandas galvenajam trenerim Jurģim Kalnam.

“Lai arī šīsdienas spēlē rezultāts ir 0 – 3, es un arī pārējie treneru korpusa dalībnieki redzējām to, ka laukumā spēlēja divas vienādas komandas, bet nu rezultāts ir tāds kāds viņš ir. Ja nekļūdos, mēs pat izdarījām vairāk sitienu vārtu rāmī par pretiniekiem, bijām tendētu uz vārtiem, pārtvērām bumbas un cīnījāmies. Neteikšu, un pēc spēles gaitas arī neizskatījās, ka spēlēja viens no čempionu titula galvenajiem pretendentiem, pret komandu, kurai līdz šim iekrāti tikai divi punkti. Ja atminamies sezonas sākumu, kad visas komandas mūs iespieda savā laukuma pusē, tad tagad, pēdējās spēlēs, esmu ļoti lepns par čaļiem, jo parādās tā spēle, kuru nespējām atrast sezonas sākumā. Lai arī šodien ir 0 – 3, manī ir ļoti daudz pozitīvisma, un arī tāda sajūta, ka viss ies tikai un vienīgi uz augšu. Acīmredzami tā komanda veidojās, mēs saliksim to komandu kopā, un būs tikai un vienīgi labāk. Ir arī mūsu komandā nākuši kādi spēlētāji klāt, jauni spēlētāji, un tas tikai vairo optimismu, ir ar ko strādāt un ir iespējas komandu vēl vairāk mobilizēt. Ir viena trešdaļa no čempionāta noslēgusies, un cerams jau otrajā aplī, mūsu punktu bagāža būs krietni lielāka nekā šajā aplī. Nobeigumā, milzīgs paldies visiem līdzjutējiem, kas bija tribīnēs, un protams arī tiem, kas spēli skatījās televizorā. Es Jums apsolu, ka ar katru nākamo spēli, mēs jūs centīsimies iepriecināt ar vien vairāk un vairāk.Nākamā spēle mūsu komandai jau šajā svētdienā, kad viesosimies Jelgavā, pie vietējā FK Jelgava.#Tukums, #FKTukums2000, #Futbols, #OptibetVirsliga, #Virsliga2020.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *