Neizšķirts, vai tomēr -2?

14.07.

Šodien, Pauzeru pļavās, savu skatītāju priekšā (vairāk kā simts līdzjutēju), trešās kārtas spēli Dublieru čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS tuvākās rezerves.

Pretinieks no kaimiņu pilsētas Jūrmalas, Spartaka tuvākās rezerves. Pirmajā puslaikā, lai arī vairāk spēles gaitu kontrolēja viesi, ar vārtu guvumu izcēlās Ronalds Leja, puslaikā ejot 1 – 0. Otrajā puslaikā spēle sagriezās pilnīgi kājām gaisā. Iesākumā viesi realizēja 11 m soda sitienu, spēles 75 minūtē jau nonāca vadībā, kad savu vārtu priekšā nesapratās tukumnieku aizsardzības spēlētāji. Nākamajā minūtē savu otro brīdinājumu par tiesneša lēmuma apšaubīšanu nopelnīja Reinis Bečers, vēl vairāk, jau 78.minūtē viesi savu skaitlisko pārsvaru laukumā pārvērta taustāmā labumā 1 -3. Kā jau bieži futbolā gadās, ja par ātru sāk svinēt uzvaru un gaidīt spēles beigas, viss sagriežas kājām gaisā. 83.minūtē standarta soda sitienu no metriem 20 realizēja Kaspars Anmanis, un pāris minūtes vēlāk, pēc Ata Ozola

centrējuma, to savos vārtos noslēdza viesu komandas aizsardzības spēlētājs. Bija arī iespējas izraut mūsējiem uzvaru, bet laikam nebija lemts, gala rezultātā, īsta rakstura cīņa un divi vārti atspēlēti mazākumā – kaujiniecisks neizšķirts 3 – 3.Nākamā spēle dublieriem jau 27.jūlijā, kad Tukuma viesosies Riga FC jaunā maiņa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *