Pirmais.


08.07.

Kā jau visiem zināms, 07.07. izbraukuma spēlē Jūrmalas pilsētas stadionā “Sloka” viesojoties pie FK Spartaks, mūsu komanda nospēlēja neizšķirti 1 – 1, tādejādi nopelnot pirmo punktu Optibet Virslīga šajā sezonā. Pēc spēles uz nelielu pēcspēles interviju aicinājām komandas galveno treneri Jurģis Kalns.


“Apsveicu visus tukumniekus un mūsu komandas atbalstītājus ar pirmo izcīnīto punktu, tas solis ir sperts, beidzot esam noticējuši paši sev, kaut gan bijām gatavi to izdarīt arī agrāk. Lai arī sajūtas divējādas, jo ģērbtuvē sajuta bija tieši tāda pati kā pret Mettu, kad zaudējām spēli, kā pēc zaudējuma. Komanda nebūt nav gandarīta ar vienu izcīnīto punktu, jo gājām šajā spēlē pēc trīs, un iespējams tādēļ, šis pirmais punkts, mums nesniedz tik lielu gandarījumu. bet ko nu vairs, esam sākuši ar mazumiņu, un skatāmies uz priekšu, kur mūs sagaida trīs ļoti smagas spēles ar turnīra tabulas augšgala komandām. Tāpat vēlos pateikt lielu paldies mūsu atbaltītējiem un skatītājiem kas mūs atbalstīja šīsdienas spēlē, jūsu atbalsts mums ir ļoti svarīgs, kā arī liels paldies visiem komandas čaļiem, tagad skatīsimies, ko mēs varam likt pretī TOP komandām. Tāpat vēlētos atzīmēt un uzslavēt jaunos čaļus, apsveicu abus tukumniekus ar debiju Optibet Virslīga spēles pamatsastāvā. Protams, pašam tagad iekšā virmo neaprakstāmas emocijas, daudz tika atstāts spēles laikā, itkā pats būtu spēlējis. Nobeigumā vēlētos vēlreiz teikt lielu paldies visiem, visiem, kas pielika savu roku šī panākuma kaldināšanā”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *