Vēl ne!

16.06.

Šodien debiju Optibet Virslīga debiju piedzīvoja mūsu FK Tukums 2000 futbolisti, uzņemot viesus no netālās Jelgavas – FK Jelgava.


Pirmās spēles minūtes aizritēja nedaudz taustoties, bet spēlei iesilstot pieredzējušo viesu pārsvars arī atspoguļojās laukumā. Lai arī viesu pārsvars bija acīmredzams, izveidot īsti bīstamus momentus neizdevās. Toties mūsējie, nedaudz jau pašpārliecinātībā ieslīgušos viesus atvēsināja spēles 28.minūtē, kad pa kreiso malu izrāvienu noslēdzot ar ielaušanos soda laukumā noslēdza Romāns Mickevičs. Romāna piespēle Raivim Vītolniekam gar vārtu līniju tika pērtverta, viesu spēlētājs raidīja bumbu savos vārtos 1 – 0 Tukums !!! Visi jelgavnieku centieni atspēlēties tika slāpēti, un arī tukumnieku vārtos atzīstamu sniegumu demonstrēja Maksym Kuchynskyi. 1 – 0 puslaikā.


Otrajā puslaikā viesu spiediens pieauga, un likās ka tukumnieki izturēs to,bet… . Spēles 83.minūtē neviennozīmīgā situācijā tiesneši viesu vārtu guvumu ieskaitīja. 1 – 1. Uz pacēluma viļņa esošie jelgavnieki, drīz guva arī uzvaras vārtus, tādejādi liedzot tukumniekiem izcīnīt pirmo punktu Virslīgā. 1- 2 sāpīgs zaudējums debijas spēlē.


“Apsveicu Tukumu un visus tukumniekus, kā arī tos kas jūt līdz mūsu klubam ar šo vēsturisko momentu, Tukums ir debitējis Optibet Virslīga. Šis ir ļoti, ļoti priecīgs un pozitīvs notikums, jo Latvijas futbola augstākajā sabiedrībā ir komanda no mazas pilsētas, un šodien kārtējo reizi pierādījām, ka varam cīnīties. Protams, mums mazliet pietrūka fiziski, kā arī mentāli nebijām gatavi tādam spiedienam, it īpaši spēles beigās. Bet paldies visiem tiem daudzajiem līdzjutējiem kas diemžēl šodien spēli vēroja stāvot aiz žoga, jo ticu, ka tribīnes būtu pilnas, ja skatītājiem būtu atļauts apmeklēt spēli. Un iespējams, ka tieši tas bija tas, kas mums pietrūka pēdējās minūtēs, lai izturētu, fantastiskais, divpadsmitā spēlētāja atbalsts tribīnēs. Protams, mēģinājām ar maiņām mainīt spēles ritējumu, diemžēl tas šoreiz neizdevās. Tagad jau sākam gatavoties nākamajam mačam, kas šajā nedēļas nogalē notiks Ventspilī, kas noteikti būs grūts mačs, bet variet necerēt, nevienam punktus nedāvāsim. Ar spēlēm turpināsim uzņemt fizisko kondīciju, pieslīpēsim taktiskos risinājumus, un tad jau būsim ciets rieksts jebkurai Latvijas komandai. Paldies čaļi par cīņassparu, apsveicu ar debiju tos, kas debitēja Optibet Virslīga, nākotnē noteikti tādi būs vēl, kas debitēs, malači, paldies čaļi, ir tikai cītīgi jāstrādā, un tad viss būs”, pēc spēles ar optimismu balsī pārdomās dalījās komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Nākamā spēle jau šajā nedēļas nogalē, kad viesosimies Ventspilī, pie FK Ventspils Futbola Klubs.

Paldies par iespēju debitēt Latvijas futbola spēcīgākajā sabiedrībā sakām Komanda.lvJAKO Tukuma Sporta SkolaCanellaSia TelmsTOPO mērniekiSIA “Vertex projekti”, SIA Tipogrāfija Universums A.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *