Pēc uzvaras pārbaudes spēlē!


07.06.

Kā jau vakar informējām, vakar draudzības spēlē ar minimālo 1 – 0 pārspējām FK Ventspils. Pēc spēles lūdzām sniegt savus komentārus komandas galvenajam trenerim Jurgis Kalns.

“Smagi, ļoti smaga spēle, vairāku apstākļu dēļ. Šis bija komandas pirmais izgājiens uz dabīgās zāles seguma laukuma, jo kā zināms, Tukuma pilsētas stadionā tika veikti infrastruktūras uzlabošanas darbi, tika ierīkota automātiskās laistīšanas sistēma. Ceram, ka nākamajā nedēļā, sāksim treniņus uz dabīgās zāles seguma, jo līdz šim trenējāmies uz mākslīgā seguma laukuma. Protams, tas arī spēles sākumā bija redzams, un jūtams laukumā, tāpēc arī spēles plāns nebija veidot aktīvu spēli uzbrukumā, bet pievērst lielāku uzmanību darbībām aizsardzībā, un tieši šis bija tas aspekts, kam lūdzu pievērst vislielāko uzmanību.


Pats galvenais, ka šo spēli esam aizvadījuši bez traumām. Par to pirms spēles bija nelielas bažas, jo daži čaļi nebija spēlējuši trīs, cits sešus, cits vēl vairāk mēnešus. Un kā nereti gadās, šādās “pirmajās” spēlēs gadās arī iedzīvoties nepatīkamos savainojumos. Priekš sevis šīs spēle bija labs atskaites punkts, uz ko tad īsti esam spējīgi šobrīd, un kam būtu turpmākajā treniņu procesā jāpiegriež īpaša vērība. Domāju ļoti daudz spēsim paņemt no šīs spēles, jo tā bija interesanta, un reizē arī smaga spēle, ar ļoti labu pretinieku, tāpēc šī spēle būs laba viela pārdomām par to, kur esam šobrīd.
Protams ir patīkami atgriezties spēļu ritmā pēc šī lielā pārtraukuma, gan man kā trenerim, gan čaļiem kā spēlētājiem. Nenoliedzami uzvara dod papildus pozitīvās emocijas un motivāciju strādāt vēl cītīgāk, un cerams ka priecēsim mūsu līdzjutējus ar uzvarām arī turpmāk”.

#Tukums#futbols#OptibetVirsliga#Virsliga2020

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *