Kursa maiņa sagatavošanās finiša taisnē!


04.06.

Ar šo ziņu FK Tukums 2000 informē savus līdzjutējus, atbalstītājus un citus interesentus par izmaiņām kluba galvenās komandas formējumā. Ja gaidāmajai Optibet Virslīga sezonai būvējām komandu, kurā tika plānots apvienot pieredzējušus leģionārus ar vietējiem spēlētājiem, tad gan pēc globāliem pēdējā laika notikumiem, gan notikumiem kluba iekšienē, šajā sezonā uzsvars tiks likts uz vietējiem spēlētājiem, noteikti nesasniedzot noteikto viesspēlētāju limitu.

Daļa no pirmssezonas sagatavošanās procesā iesaistītajiem leģionāriem klubā neatgriezīsies, klubā paliks neliels skaits pieredzējušu, iepriekšējā karjerā augstā līmenī spēlējošu leģionāru. No tādiem var minēt Maksym Kuchynskyi, Mateusz Cetnarski, kā arī Edgaras Žarskis, kurš pagājušo sezonu aizvadīja Baltkrievijas spēcīgākajā futbola līgā. Neslēpsim, ka šī sezona būs lieliska iespēja FK Tukums 2000 jauniešiem audzēt savu meistarību un pierādīt savu varēšanu. Visi, kas mums izteica pārmetumus, ka vietējiem spēlētājiem nebūs iespējas, ir kļūdījušies.
Lielas izmaiņas arī treneru korpusā, jo Optibet Virslīga debijas sezonas cīņās FK Tukums 2000 komandu kā galvenais treneris vadīs vietējais speciālists Jurgis Kalns, par kura kvalitātēm un spēlētāju motivācijas spējām visi varējām pārliecināties jau pagājušajā sezonā.

Lūdzām sniegt FK Tukums 2000 komandas galvenajam trenerim Jurgis Kalns nelielu ieskatu par gaidāmo Optibet Virslīga sezonu.

#TukumsFK Tukums 2000 Optibet Virslīga dalībnieks, tas jau skan ļoti skaisti un lepni. Protams, pandēmija ir ieviesusi pārmaiņas arī mūsu klubā, jo sagatavošanās proces ir izvērsies ļoti saraustīts, gan taktiski, gan fiziski, gan mentāli, kā arī ir mainījusies kluba vīzija, salīdzinot ar to, kāda tā bija šī gada sākumā, kad uzsākām gatavošanos gaidāmajai sezonai. Jaunpienācēji Latvijas futbola elitē mēs esam šajā sezonā jebkurā gadījumā. Domāju, ka arī 80 % no čaļiem, kas šosezon spēlēs un spers savus pirmos soļus lielajā futbolā visaugstākajā līmenī, kāds mūsu valstī ir iespējams, šim ļoti svarīgajam notikumam gatavojas ar vistīrāko sirdsapziņu, un komandas galvenās vadlīnijas šajā sezonā būs emocijas, pieredze un, protams, sezona, ko atcerēties. Veidojam komandu, kas spēlē ar sirdi, tas varētu būt tāds kā mūsu mazais moto. Protams, ar nepacietību gaidām sezonas sākumu, lai beidzot iet vaļā…, un, protams, katrā spēlē cīnīsimies tikai un vienīgi par uzvaru.”

Mūsu debijas spēle Optibet Virslīga tiek plānota jau 16.jūnijā, kad #Tukums plāno ierasties FK Jelgava(kalendārs vēl nav apstiprināts).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *