“Spēka treniņš smadzenēm”!

24.04.

Mūs ir uzrunājis viens no mūsu olimpiešiem – Kristaps Zvejnieks, un FK Tukums 2000 aicina ikvienu piedalīties Kristapa organizētajā vebinārā.

Sveiki! Mani sauc Kristaps Zvejnieks, es esmu trīskārtējs Olimpietis kalnu slēpošanā un Maģistrs sporta psiholoģiskās sagatavotības speciālists.


Laipni lūdzu iepazīšanās vebinārā, kas veltīts ievadam par sporta un pozitīvās domāšanas psiholoģiju. Šajā vebinārā stāstīšu īsi par svarīgāko, ko ietver sporta un pozitīvās domāšanas psiholoģija. Kāpēc tā ir interesanta, noderīga un to kā tā var palīdzēt tev atsākt kustēties, kļūt par labāku sportistu, kā arī noderēt jebkurā dzīves jomā un situācijā.

Šis ir bezmaksas iepazīšanās vebinārs, kā ievads virtuālajai nometnei “Spēka treniņš smadzenēm”, kas notiks nākošajā nedēļā (Pirmdienā, Trešdienā un Piektdienā).
Aicinu tevi piedalīties šajā bezmaksas vebinārā un iepazīt sporta psiholoģijas pamatus pirms virtuālās nometnes sākuma.

Links uz reģistrāciju: https://us02web.zoom.us/…/register/WN_TPgF0TzHRgGW8tl_GJeCMw

Sveicieni, un Paldies
Kristaps

P.S. Reģistrācijas laikā, var izvēlēties kurā no piedāvātajiem laikiem vēlas pievienoties (25.04 19:00 / 26.04 11:00 / vai 26.04 19:00). Vebinārs notiks ZOOM aplikācijā un pēc iepazīšanās vebināra beigām dalībniekiem būs iespēja pieteikties uz virtuālo nometni nākošajā nedēļā.

Ja tev ir kādi jautājumi, tad droši raksti man uz epastu:
kristaps.zvejnieks@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *