Gatavojoties lielajam!

16.02.
Laiks skrien vēja spārniem, un jā, arī U – 13 jau šajā sezonā spēlēs klasisko, 11×11 futbolu. Kā viena no pēdējām pārbaudēm, FK Tukums 2000 / TSS tika izvēlētas sacensības Viļņā – BFA Cup 2020.

Sešpadsmit komandu turnīrā, tika aizvadītas cīņas četrās apakšgrupās. Pirmajā piektdienas spēlē ar 4 – 1 jaunā Tukuma futbola paaudze pārspēja SK Super Nova zēnus. Otrajā dienas spēlē bezvārtu neizšķirts 0 – 0 pret FA Geležinis Vilkas komandas futbolistiem. Arī sestdienas rītā, mierizlīgums 0 – 0 ar FA Panevėžys. Šādi rezultāti ierindo tukumniekus otrajā vietā grupā, un tālākās cīņas tikai par 5 – 8 vietām. Pirmajā izslēgšanas spēlē, atkal 0 – 0, pretiniekos – FA Žalgirietis. Tā kā izslēgšanas spēlēs neizšķirta rezultāta nemēdz būt, tad tika izpildīti 11 m pēcspēles sitieni. 5 – 4 tukumnieki uzvar, un cīnīsies par 5 / 6 vietu.Turnīra noslēdzošā spēle pret tautiešiem – Liepājas FS kājbumbas meistariem, un šajā cīņā pārāki bija vēju pilsētas zēni.Tik nepatīkamais rezultāts 0 – 1,kas nozīmē, ka tukumniekiem sestā vieta.”Tāds ir futbols, neiesit tu – iesit tev. Neizmantojām vairākas teicamas vārtu gūšanas iespējas pēdējā spēlē, tāpēc iespējams tāda neliela rūgtuma piegarša, bet kopumā puikas malači, turpinām sarežģīto pāreju uz “lielo” futbolu”, pēc turnīra teica treneris Sergejs Kovaļovs.
Apsveicam komandas spēlētājus ar labajiem rezultātiem, un novēlam veiksmi nākamajās spēlēs. #Tukums, #Tukums2000, #Futbols, #BFACup

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *