Ja strādā, tad ir.

15.02.

Šodien otro sabraukumu LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionāta 2019/20.gada izcīņā U – 9 (2011.dz.g) aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS / Džūkste komandas zēni, sava trenera Artis Ostrovskis vadībā.


Pirmajā šīsdienas spēlē mierizlīgums 1 – 1 pret FK Iecava -2 kam tika zaudēts pirmajā reizē. Arī otrā spēle neizšķirts rezultāts 1 – 1, šoreiz pret AFA Olaine.Turpinājumā nepatīkams zaudējums 0 – 3 pret neapstrīdamiem apakšgrupas līderiem – FK Iecava -1. Un dienas noslēgumā, tā teikt labam ceļavējam, uzvara 3 – 0 pār FS Jelgava.
“Paldies čaļiem par parādīto sniegumu laukumā, treniņos ieguldītais darbs lēnām sāk nest augļus, mums tāls ceļš vēl ejams, bet tagad arī paši spēlētāji redz, ka tikai strādājot var sasniegt panākumus. Arī pēc šādiem sabraukumiem ar motivāciju viss ir kārtībā. redzam, ka cītīgi strādājot varam gūt arī uzvaras”, komandas treneris Artis Ostrovskis sakot paldies komandas spēlētājiem.

Apsveicam komandas spēlētājus un treneri ar parādīto snieguma uzlabošanos, un vēlam turpināt cītīgi strādāt treniņos, jo ticam, lielākās uzvaras vēl tikai būs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *