Zemgalē pārliecinoši!

09.02.

Šodien Tukuma sporta hallē, notika otrais un noslēdzošais sabraukums LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionāta 2019/20.gada izcīņā Elites grupā, U 12 (2008.dz.g.) vecuma futbolistiem.


FK Tukums 2000 / TSS komandas puiši, šajās finālsacensībās, bija izcīnījuši tiesības piedalīties ar 2 (divām !!) komandām, un pēc pirmā sabraukuma viena no komandām atradās vadībā, otra dalīja ar otro trešo vietu ar Jūrmalas zēniem.
FK Tukums 2000 / TSS – 1 komanda uzvarēja pirmo savstarpējo spēli, pret saviem kluba biedriem 2 – 0. Ar tādu pašu rezultātu arī pārspēti FK Iecava kājbumbas meistari. Ar 7 – 1 nekādas cerības netika dotas Jūrmalas SS -1, un noslēgumā ar minimālo 1 – 0 uzvarēti arī Jūrmalas SS -2 komandas pārstāvji.
FK Tukums 2000 / TSS – 2 zēni pēc pirmās neveiksmes pret saviem kluba biedriem, otrajā spēlē ar 2 – 1 uzvarēja Jūrmalas SS -1 vienības futbolistus. Turpinājumā, ar tik vajadzīgo uzvaru, lai arī minimālo 1 – 0, pārspēti Jūrmalas SS -2 futbolisti, un noslēgumā, arī uzvara, šoreiz 2 – 1 pār FK Iecava.
“Sadalīju savas komandas spēkus, tā teikt uz pusēm, sadalīju divās, apmēram līdzīgās komandās, lai var visi tikt pie iespējas sevi parādīt laukumā. Šoreiz tas nostrādāja, jo puiši parādīja raksturu, un izcīnīja visas uzvaras. Ar divām komandām esam uzvarējuši Zemgales čempionātu, esmu ļoti lepns par saviem čaļiem”, lepnumu pēc dubultuzvaras neslēpa komandas treneris Atis Kovaļovs.
Apsveicam komandas spēlētājus ar lieliskajiem rezultātiem, apsveicam protams arī komandas treneri Atis Kovaļovs, kā arī liels paldies visiem zēnu vecākiem par nesavtīgo atbalstu tik svarīgajos mačos.

#Tukums#FKTukums2000#Futbols#Zemgalesfutbols

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *