Witamy w Tukums!

23.01.

Futbola aprindās jau ilgāku laiku klīda runas par to,. ka Optibet Virslīga jaunpienācēju komandu FK Tukums 2000 / TSS nākamajā sezonā vadīs pieredzējušais poļu futbola speciālists Marek Zub. Ar lepnumu varam apstiprināt, ka Mareks ir pievienojies FK Tukums 2000 / TSS futbola saimei, un gaidāmajā sezonā palīdzēs tukumniekiem savu pirmo sezonu Valsts augstākajā futbola sabiedrībā aizvadīt pēc iespējas labāk.


Marek Zub kā treneris strādā kopš deviņdesmito gadu sākuma, ir vadījis daudzas poļu komandas, un kā trenera palīgs ir strādājis arī Polijas valstsvienībā. Kopš 2010. gada trenera gaitas Mareku ir vedušas ārpus dzimtās Polijas. Pie kaimiņu lietuviešu komandas Žalgiris Vilnius stūres divas reizes ir izcīnījis Lietuvas čempionu titulu, trīs reizes ieguvis Lietuvas kausu, kā arī vienu reizi izcīnījis Lietuvas superkausu. Galvenā trenera pienākumi pildīti arī citos ārvalstu klubos. Latvijā Mareks arī jau ir strādājis, kad 2017.gadā stājās pie Jūrmalas Spartaka stūres, un šajā sezonā tika atzīts par Virslīgas labāko treneri.
Šodien kopējā komandas sapulcē, kurā Mareks komandai prezentēja savu futbola redzējumu, kā arī apsveica visus ar šo lielisko iespēju, spēlēt savas Valsts spēcīgākajā futbola sabiedrībā. Pēc sapulces tika aizvadīts pirmais treniņš jaunā galvenā trenera vadībā, kurā treneris sāka iepazīties ar komandas spēlētājiem jau futbola laukumā.
Marekam komandas treneru kolektīvā, kā viņa asistents strādās Jurgis Kalns, kurš patreiz atrodas mācību komandējumā ārpus Latvijas, jo Jurģis mācās lai iegūtu UEFA Pro trenera licenci. Tāpat FK Tukums 2000 / TSS treneru korpusu ir papildinājis ukraiņu futbola speciālists Jurij Chumak, kura kabatā ir gan UEFA A trenera, gan UEFA A vārtsargu trenera licence, Jurijs būs vārtsargu galvenais treneris.


Laipni lūdzam Tukumā!!!

#futbols#tukums#fktukums2000#OptibetfutbolaVirslīga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *