Sudrabs Tiger Cup tukumniekiem.

13.01

Nākamajā dienā pēc FK Tukums 2000 svinīgā pasākuma, respektīvi 12.janvārī U-10 (2010.g.dz.) komanda Skonto hallē atkal piedalījās Tiger Cup kausa izcīņā. Iespējams jāsāk kļūt nedaudz māņticīgiem, bet kā gada sākums Ventspilī Ziemassvētku kausā iesākts ar sudrabu, tā arī tiek turpināts.


Apakšgrupas pirmajā spēlē iesākts gana sparīgi, ar minimālo 1 – 0 pieveikti FS Metta/ Rīga futbolisti. Turpinājumā 2 – 0 uzvarēti Academ FC vienaudži. Apakšgrupu cīņu noslēgumā neizšķirts rezultāts 1 – 1 spēkojoties ar Valmiera Glass komandu. Divas uzvaras un neizšķirts, izcīnīta pirmā vieta grupā uz tiesības spēlēt finālā.
Finālā, kur tikās abu apakšgrupu uzvarētāji, spēlē pret Lietuvas komandas FA Siauliai vai nu tukumniekiem spēki pietrūka, vai nu pretinieki bija ļoti koncentrējušies spēlei pret komandu, kurai pavisam nesen zaudēja Ventspilī. Lai kā tas arī nebūtu, bet tukumniekiem zaudējums 0 – 2, un līdz ar to 2.vieta šajā turnīrā.

Treneris Artjoms Grudcins uzreiz pēc pēdējās spēles aizsteidzās pie saviem vecākās grupas audzēkņiem, kuriem arī pārbaudes spēle. U – 10 komandas zēni saņemot sudraba medaļas turēja īkšķus par saviem vecākajiem kluba biedriem.

“Izmantojot iespēju U – 10 komandas zēni un viņu vecāki saka paldies FK Tukums 2000 vadībai par sarūpētajām dāvanām futbolistiem, un jauko Jaungada balli vecākiem. Lai visai lielajai FK Tukums 2000 ģimenei šis gads ir jauniem izaicinājumiem un panākumiem bagāts”, spēlētāju un vecāku vārdā citējam sveicienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *