Svītra novilkta, sākam jauno!


12.01.
Vakar Tukuma pilsētas kultūras namā notika FK Tukums 2000 gada noslēguma pasākums. Lai gan visiem kalendārais jaunais gads jau sācies, Tukuma futbolistiem tas sākās šodien, jo vakar tika pavilkta iepriekšējās sezonas noslēguma svītra, un ar šodienu sākam jauno, 2020.gada futbola sezonu.


Un, ja atskatāmies uz paveikto 2019.gadā, varam secināt, labākais futbola gads kāds Tukuma futbolam līdz šim ir bijis. Uzvarēts komanda.lv 1.līgas čempionātā, un izcīnītas tiesības nākamajā sezonā piedalīties Optibet Virslīga čempionātā. Visas FK Tukums 2000 jaunatnes 11×11 futbola komandas nākamajā sezonā spēlēs Elites, jeb spēcīgākajā grupā un cīnīsies par Valsts čempionu titulu, ar šādu sniegumu mūsu valstī var lepoties tikai vēl divas futbola akadēmijas.Protams, lielisku sniegumu demonstrējuši arī tukumnieku jaunākie futbolisti, kas vēl spēlē 8×8 formātā, ir medaļas kausa izcīņā, ir uzvarēti daudzi komercturnīri, lai arī neizdevās aizstāvēt titulu Zēnu Futbola Festivālā, otrā vieta ir gana labs novērtējums mūsu treneru darbam.
Pēc FK Tukums 2000 prezidenta Verners Akimovs uzrunas, sākās pasākuma svinīgā daļa. Jaunajiem Tukuma U – 14 un U – 15 futbolistiem, kuru komandas izcīnīja tiesības nākamajā sezonā pārstāvēt Tukumu Elites grupā, medaļas pasniedza LFF sacensību nodaļas jaunatnes speciālists Deniss Bezuščonoks. Īpašas izcilības balvas U – 15 Meistarības grupas labākajam uzbrucējam Kristapam Puzānovam, kā arī U – 14 grupas labākajam vārtsargam Leonardam Čeveram, un labākajam pussargam Martinam Štālam. LFF futbola akadēmijas galvenais treneris Aleksandrs Jeļisejevs par lielisko sniegumu 2019.gada sezonā apbalvoja divus U – 15 komandas spēlētājus – Kristapu Puzānovu un Kristapu Kārli Krieviņu.


Laikam ritot, tika apbalvoti katras komandas spēlētāji no pašiem lielākajiem, līdz pašiem mazākajiem, tika aizvadītas jautras viktorīnas gan katras komandas spēlētājiem, gan arī vecākiem.
Paldies visiem, kas atrada iespēju, un pagodināja ar savu klātbūtni!
Vēlākā vakarā, kad jaunie futbolisti jau devās krāt spēkus nākamiem futbola mačiem, uz kluba balli pulcējās gana kupls vecāku un bijušo kluba spēlētāju pulks. Paldies par foršo muzikālo noformējumu Jānis Siliņš un Mārtiņš Āboliņš, kā arī šarmantajam vakara vadītājam Andris Krauja. Bet, protams, pats lielākais paldies visiem savējiem, visiem, visiem no lielās Tukuma futbola ģimenes. Paldies vecāku komandām par foršajiem un brīžam pat dullajiem (protams, vislabākajā nozīmē) priekšnesumiem, liekas, ka tādas ovācijas kultūras nams sen nebija piedzīvojis. Lai arī vairāku gadu vecāki vēl neuzdrošinājās uz publisku kāpšanu uz skatuves, mēs ticam, ka nākamajā gadā atsaucība būs lielāka, un vētrainas ovācijas saņems ikviens.Jūs bijāt lieliski, mīļie vecāki, liels paldies par Jūsu priekšnesumiem, Jūs esiet labākie!!!
Gads noslēdzies, un mūs gaida ļoti piepildīts futbola gads, dalība Virslīgas čempionātā, dalība dublieru čempionātā, dalība piecu vecumu Elites grupās futbolā 11×11. Kā arī visas neskaitāmās cīņas mazajā futbolā.
Apsveicam visus ar 2020.gada futbola sezonas sākumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *