Ventspilī spraigas cīņas!

22.12

Nedēļas nogalē Ventspilī, tika aizvadīts “Ziemessvētku Kauss” izcīņas turnīrs zēniem futbolā.
Pirmajā spēlē neizšķirts 1 – 1 pret Kuldīgas zēniem (Vārtu autors Mamis), turpinājumā uzvara FC Palangos 2 -0 (Mamis, Čuhnovs), turpinājumā FM KLAIPEDA 0:2,šādi rezultāti atļāva turpinājumā cīnīties tikai par 5-8 vietu. Zaudējums FK Ventspils 1:4 (Mamis) un spēlē par 7-8 vietu uzvara pār FC Palangos 6:1 (Ivanovs 2, Miķis 2, Važa, Čuhnovs).

“Ar rezultātu neesmu apmierināts, jo ņemot vērā to, ka finālā spēlēs Kuldīgas komanda ar kuru nospēlējām neizšķirti un vienīgos vārtus iesitām paši sev, tad uzskatu, ka bija mums šinī turnīrā bija jācīnās par medaļām, ko diemžēl paši sev liedzām zaudējot vakardienas pēdējā spēlē Klaipēdas komandai..Par šo zaudējumu uzņemos atbildību, jo vairākās lieliskos vārtu gūšanas momentos neiesitām, turklāt paši ielaidām, tas izsita no līdzsvara un sākām par daudz satraukties, un es neatradu pareizos vārdus, lai iedvestu pārliecību zēniem.
Spēlē par 5-8 vietu, zaudējām mājiniekiem, kuri izmantoja priekšrocību un pirms spēles laicīgi iesildījās un azartiskāk iesāka spēli, izmantojot mūsu ceļa nogurumu, par ko protams uzņemos atbildību, ka nebija pienācīgi saplānots komandas grafiks. Par laimi gadu noslēdzām uz pozitīvas nots, kad guvām pārliecinošu uzvaru un tagad dodamies pelnītā atpūtā.. Par labāko spēlētāju komandā tika atzīts Eduards Mamis, kurš parādīja lielisku cīņas sparu visās spēlēs un parāda, ka ir īsts cīnītājs, jo visvairāk vēlas uzvarēt katrā epizodē un divcīņā.
Šo brīvo laiku izmantosim pārdomājot sezonā padarīto, analizēsim pieļautās kļūdas un kārtīgi saplānosim nākošā gada plānus.. Kopā ar savu kolēģi, Kristaps Gailis sakām lielu paldies zēniem par pašatdevi un azartu visa gada garumā. Protams liels paldies viņu vecākiem vecākiem par atbalstu! Priecīgus svētkus visiem kluba atbalstītājiem!”, pēc atgriešanās no Ventspils, komandas treneris Toms Aizgravis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *