Dzintara līgas kausa izcīņā viss nopietni.

23.12.

Nedēļas nogalē, Elektrum olimpiskajā centrā, notika Dzintara līgas kausa izcīņa 2011.gadā dzimušajiem futbolistiem, un kā jau ierasts, savu meistarību pārbaudīt devās arī FK Tukums 2000 / TSS jaunā maiņa. Vēl vairāk, tukumnieki uz Rīgu devās ar divām komandām, kuras komandas treneris Sergejs Kovaļovs bija sadalījies gana līdzīgas pēc spēka.


FK Tukums 2000 / TSS komanda ar 2 – 0 pārspēja ziemeļu kaimiņus no Paarnu white. Otrajā spēlē vēl viena igauņu komanda izjuta tukumnieku spēku, 6 – 0 un nekādas cerības Tigrii komandas jaunajai paaudzei. Turpinājumā ar 4 – 1 uzvarēti Dinamo/Jūrmala, un piedzīvota minimāla neveiksme 1 – 2 pret RFS. Noslēgumā, ar tādu pašu 2 – 1 pārspēti SK Babīte jaunie kājbumbas meistari.
FK Tukums 2000 / TSS – 2 zēni ar 2 – 0 pārspēja Paarnu blue vienības spēlētājus, tad ar 5 – 0 sagrauti Tigrii. Ar minimālo 0 – 1 zaudējums pret Dinamo / Ķengarags, un turpinājumā 1 – 1 pret Dinamo / Pļavnieki. Turnīra noslēgumā, minimāls 1 – 2 zaudējums futbola skolas Leevon audzēkņiem.

Apsveicam komandas spēlētājus ar parādīto labo sniegumu, un kā saka komandas treneris Sergejs Kovaļovs, ir jāstrādā un cītīgi jātrenējas, jo šai komandai “ir iekšā”, jābruņojas tik ar pacietību un cītīgi jātrenējas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *