Tīģeru cienīgas cīņas!


15.12.
Vakar Skonto hallē, uz ikgadējo ziemas turnīru “Tiger Cup” pulcējās vieni no jaunākajiem futbolistiem, tika aizvadīti divi turnīri, 2012.gadā un 2013.gadā dzimušajiem puikām.
FK Tukums 2000 šajās sacensībās tika pārstāvēts ar 3 komandā, viena komanda 2013.gadā dzimušie zēni, un divas komandas ar 2012.gada kājbumbas meistariem.


Spraigās un aizraujošās cīņās, tika gūtas gan uzvaras, gan piedzīvoti arī nepatīkami zaudējumi, protams kā jau īstā futbolā pienākas, bija arī neizšķirts rezultāts.


“Malači, puikas malači. Garas un grūtas sacensības priekš tiem, kas bija uz strīpas. Man šī vecuma bērni patreiz ļoti slimo, Tukumā kāds vīrus laikam plosās, sešpadsmit puikas slimi, tāpēc veselajiem slodze bija gana nopietna, un turnīra izskaņā varēja just spēku trūkumu. Bet ja runājam par spēlēm, super, malači puikas. Parādīja īstu cīņassparu un nepiekāpību, šādi turnīri norūda raksturu un kalpo kā ļoti laba futbola skola. Paldies visiem zēniem par pašatdevi, un novēlu tiem kas apslimuši, pēc iespējas drīzāk izveseļoties”, tā komandu treneris Oskars Mīļais pēc garā un saspringtā futbola maratona.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *