FK Tukums 2000 dāmas uzņem apgriezienus!

15.12.
Šodien Salaspilī, tika aizvadīts 2019.gada atklātais Rīgas Ziemassvētku kauss telpu futbolā meitenēm (Attīstības grupā). Tukuma dāmu komanda sava trenera Sergejs Uvarovs vadībā godam aizvadīja šo turnīru, un visiem neticīgajiem apliecināja, ka futbolu lieliski prot spēlēt arī dāmas.


Kopumā turnīrā bija pieteikušās 12 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Pēc apakšgrupu cīņām labākās trīs komandas no katras apakšgrupas izveidoja jaunu grupu, kur līdzi ņemot savstarpējos rezultātus arī noskaidrojās spēcīgākās komandas.
Pirmajā apakšgrupas spēlē FK Tukums 2000 dāmas slēdza mierizlīgumu 0 – 0 ar Rēzeknes BJSS komandas meitenēm. Otrā spēlē līdzīgi, 0 – 0 pret RFS – 4 vienību. Trešajā spēlē uzvara, lai arī ar minimālo 1 – 0, bet Cēsis / FK Priekuļi dāmām turnīra ailītē zaudējums. Nākamajā spēlē, atkal minimālais 1 – 0, šoreiz pārspētas nākamās apakšgrupas uzvarētājas SK Super Nova futbolistes.Noslēgumā jau tik ierastais 0 – 0, pret komandu ar ambiciozu nosaukumu – Priekšnieces.
Izcīnītie deviņi punkti ļāva ieņemt 3 vietu apakšgrupā, un līdzi ņemot uzvaru pār SK Super Nova un neizšķirtu pret RFS -4, ar labām cerībām turpināt cīņas labāko sešu komandu sastāvā.
Pirmajā spēlē pret otras grupas labāko komandu Lucavsala / LSAB piedzīvota pirmā neveiksme turnīrā, rezultāts 0 – 2. Turpinājumā ar 3 – 0 sagrautas SK Imanta futbolistes, un turnīra noslēgumā , ar minimālo 0 – 1 zaudējums FK Auda dāmām.
Pirmajā vietā pārliecinoši ar 12 punktiem Lucavsalas komanda, Otrā vietā ar 7 punktiem FK Auda, un trešajā vietā, arī ar 7 punktiem (diemžēl pēdējais zaudējums liedza iegūt sudraba godalgas) FK Tukums 2000 dāmu komanda.

Apsveicam komandas spēlētājas un viņu treneri ar izcīnītajām bronzas godalgām, un vēlam daudz skaistu uzvaru nākotnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *