Vasara, vasara.


16.08.
Vasara ir laiks, kad bērni atpūšas no saspringtā mācību darba, bet tie kas sporto, tiem vasara ir īstais laiks lai krātu spēkus un pieredzi. Arī FK Tukums 2000 meiteņu komanda devās uz īstu treniņnometni, par piedzīvoto lūdzām stāstīt viņu trenerei Laura Spalviņa.


Nometne norisinājās no 3.-9.augustam Balgales pagastā, Dursupē! Nometnes plāns bija sastādīts priekšlaicīgi, un mums kā jau kārtīgiem sportistiem bija gana strikts dienas režīms kā jau sportistiem pienākas. Rīts vienmēr iesākās ar rīta rosmi, un protams trenējāmies divas reizes dienā. Pēc kārtīgas sportošanas lai atpūstos, mums dienas plānā bija klusā stunda, kuru katrs varēja aizvadīt pēc savas izvēles, cits gulēja, cits lasīja grāmatu, kuru varēja aizņemties vietējā bibliotēkā. Paldies bibliotekārei Intai Plivnai par atsaucību. Vakaros pie miera devāmies vienā laikā -22.00!
Pirmajās trīs dienās vairāk treniņus veltījām fiziskajai sagatavotībai, pēc tam jau treniņi kļuva mazliet vieglāki un vairāk darbojāmies ar futbola tehnikas un taktikas slīpēšanu. Protams visu pārbaudījām darbībā, jo bija arī divas draudzības spēles. Ciemos pie mums atbrauca FK Bandava, paldies trenerim un komandai, ka tik tālu atbraucāt lai ar mums aizvadītu draudzības spēli.
Brīvajā laikā meitenes spēlēja galda spēles vai skatījās filmas izmantojot lielo projektoru. Mums bija arī ekskursija, gājām ciemos pie zirgiem, kurus trenē vietējā iedzīvotāja Vineta Plivna. Katrs tika izvizināts ar zirgu, par to liela paldies Vinetai, kā arī paldies par uzņemšanu pie sevis ciemos. Kopējo jautrību mēs uzlabojām ar sagatavotajiem priekšnesumiem pop-ielai, katra grupiņa bija pacentusies, protams jautrības netrūka! Noslēdzošajā nometnes dienā aizvadījām ilgi gaidīto draudzības spēli pret vecākiem, meitenes šo spēli gaidīja visvairāk! Paldies vecākiem par drosmi un atsaucību! Nometni noslēdzām ar pikniku un kūku, negaidīti mūsu piknikam pievienojās Pepija, kura bija atbraukusi ciemos pie meitenēm! Gribu visas komandas vārdā teikt Balgales pagasta pārvalde, ka uzņēmāt mūs un par atsaucību īpaši Zintai Dreimanei un Ingrīdai Enģelei. Protams milzīgs paldies mūsu lieliskajai pavārei Ilzei Zakai un viņas palīgiem. Jūs mūs lutinājāt ar Jūsu garšīgajiem ēdieniem, mums ļoti garšoja! Paldies protams arī Jums vecāki, ka bijāt atsaucīgi! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *