Uzvara smagā izbraukumā!


07.09.

Šodien Grobiņā, pie vietējās Grobiņas SC komandas viesojās Komanda.lv 1. līga līdervienība FK Tukums 2000 / TSS. Lai arī mājnieku vienība meklējama turnīra tabulas otrajā pusē, spēlē visu izšķīra tikai vieni vārti. Pirmajā puslaikā nespēdami realizēt savu pārākumu, vienīgos vārtus otrā puslaika vidū guva Loulou Pahama, un šie vārti arī vēl vairāk palielināja tukumnieku pārsvaru čempionāta kopvērtējumā. Otrās vietas komanda no Smiltenes zaudēja rēzekniešiem, kas ļāva otrajā vietā atgriezties Super Nova komandas vīriem.

“Jau gaidījām smagu spēli, un tā arī notika. Ne ātru, skaistu vai skatāmu futbolu šajā laukumā spēlēt nevar, lai arī mēs to pirmajā puslaikā centāmies darīt, lai arī izveidojām vārtu gūšanas iespējas, ar realizāciju nevedās. Grūti pret šādām komandām, kas aizsargājas ar lieliem spēkiem, bet arī savu reizi skrien tajā pretuzbrukumā, tas var izvērsties par nepatīkamu piedzīvojumu. Puslaika pārtraukumā pēc skaļākiem, nedaudz neierasti augstākiem toņiem sākām šādos brīžos spēlēt vienkāršāk, lai neiekristu kādās lamatās, protams komandas kas netrenējas tādā ritmā kā to darām mēs, agri vai vēlu sāk “lūzt”, tas radīja papildus momentus, bet tajā pašā laikā arī varējām dabūt pretī. Principā spēli kontrolējām, bet tā spēle no mūsu puses tāda nekāda, itkā kā negribīgi, vai tā kā aizmiguši, būtu jāanalizē situācija, jo pēc kausa spēlēm nevaram savākties, es tiešām negribētu tam ticēt, ka komanda šķiro pretiniekus. Papildus tam, pilnīgi neattaisnojama sarkanā kartīte Loulou Pahama, tā spēlētājs nedrīkst rīkoties, šādas situācijas neizdaiļo futbolu kā tādu, un līdz ar to mūsu komandu, kas liek izdarīt secinājumus, ka kādam ir sakāpis galvā, kāds ir iedomājies ka ir “ziemeļu karalis”, un var darīt jebko. Protams trīs mūsu spēlētāju atrašanās rezultatīvāko līgas spēlētāju galvgalī, arī par labu komandas spēlei nenāk, iespējams katrs domā par sevi, un kādā brīdī nospēlē pārāk individuāli, šāda attieksme nedrīkst būt, un tas nav pieļaujami nekādā gadījumā. Daļēji var jau saprast, viņi ir ātrāki, asāki, līdz ar to pret viņiem daudz noteikumu pārkāpumu, kas šajā spēlē bija viens no klupšanas akmeņiem. Nezinu, bet liekas ka šādiem spēles arbitriem, tiešām šāda līmeņa spēles labāk nevajadzētu nozīmēt tiesāt, tiesneši netiek elementāri līdz lai skatītos aizmuguri, patstāvīgas kļūdas lēmumos, pieņemti aplami lēmumi, un ja var atbildēt “man liekas, ka bija tā”, tas neliecina, ka tiesnesis pieņems objektīvu lēmumu, tas nedara godu tiesnešu ģildei.
Nedomājiet ka sūdzos, kļūdas bija visu laiku un uz abām pusēm. Protams, pats galvenais ir trīs punkti, kā jau minēju tuvāk beigām būs ar vien grūtāk un grūtāk, visi noskaņojas pret mums, un mums arī jānoskaņojas, nešķirojot pretinieku, un jāspēlē sava spēle. Nākamnedēļ atkal mājas spēle pēc ilgāka laika, ciemos brauc Balvi, spēlēsim bez diviem viesspēlētājiem, kas izlaidīs kartīšu dēļ, jāatgriežas čempionāta ritmā un jānospēlē līdz galam, jo ir atlikušas vēl deviņas spēles”, ne visai apmierināts ar laukumā redzēto bija komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Nākamā spēle 14.septembrī, kad Tukumā viesosies Balvu SC komanda, spēles sākums ⌚️17.00.

Paldies Tukuma Novada PašvaldībaCHILI GRILLCanellaSIA Tipogrāfija Universums ASia TelmsSIA “Vertex projekti”.
Komandas slāpes, īpaši šajā karstajā laikā, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *