U – 9 cīnās Ventspilī!

29.09.

U-9 (2010.g.dz.) sava trenera Artjoma Grudcina vadībā, šīs nedēļas nogali pavadīja Kurzemes pilsētā Ventspilī, kur spītējot nejaukajiem laika apstākļiem, cīnījās par Ventspils naftas termināla kausu. Teiksim uzreiz, kauss šoreiz uz Tukumu neceļo, bet komandas cīņasspars un pašatdeve laukumā ir uzslavas vērta.

Dalībnieku komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur izspēlējot viena apļa sacensības, seko cīņas par vietām kopvērtējumā.

Rezultāti spēlēs apakšgrupā :
FK Tukums 2000/TSS – Cerība (Ventspils) 6:0
FK Tukums 2000/TSS – JFC Dobele 4:1
FK Tukums 2000/TSS – FK Liepāja 1:1
FK Tukums 2000/TSS – FK Ogre 2:1

Pēc cīņām apakšgrupā, kurā netika zaudēta neviena spēle, tikai pēc vārtu attiecības nedaudz piekāpjoties Liepājas vienaudžiem, jaunajiem tukumniekiem cīņa par galveno balvu izpalika, un nācās samierināties ar mazo finālu, jeb cīņu par bronzas godalgām.

Sīvā bezkompromisa cīņā pret mājniekiem – FA Ventspils vienaudžiem, spēles pamatlaikā bronzas medaļu īpašniekus noskaidrot neizdevās, iznākums 1 – 1. Tā kā mierizlīguma šādās spēlēs būt nevar, tika izpildīti pēcspēles sitieni. Liels paldies jāsaka FK Tukums 2000 / TSS vārtsargam, kura ieguldījums komandas uzvarā bija liels. Mājniekiem šoreiz jāiztiek ar ceturto vietu, kamēr bronzas godalgas ceļo uz Tukumu.

Par komandas labāko spēlētāju šajā turnīrā tika atzīts Tomass Kalniņš, bet turnīra labākā aizsarga nominācija tiek citam tukumniekam – Kristapam Dunduram.

Apsveicam komandas treneri Artjoms Grudcins un komandas spēlētājus ar labo sniegumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *