U – 12 izcīna sudraba godalgas Dobrecova Cup 2019!


11.08.

Paralēli notiekot Dobrecova Cup 2019 izcīņai vairākās vecuma grupās, arī U – 12 vecuma grupā, neizrtrūkstoši dalībnieki šajā kvorumā ir vairākkārtējie šī turnīra uzvarētāji – FK Tukums 2000 / TSS.


Arī šajā vecumā turnīrā piedalījās 32 komandas, jaunie tukumnieki savā B grupā aizvadīja trīs pārliecinošas spēles.
Piektdien, pirmajā spēlē ar 4 – 0 tika pārspēti Futbola parks vienaudži, otrajā spēlē ar 8 – 1 iznīcināti FK Baltika no Krievijas. Sestdienas rītā, atlikušajā grupu spēlē, ar 4 – 0 tika uzveikti FM Klaipeda, no kaimiņzemes Lietuvas. Tālāk 1/8 daļu finālā ar 3 – 0 uzvarēti Liepājas FS viena no komandām. Ceturtdaļfinālā, ar 2 – 0 uzvarēti labi spēlējošā RFS 2008 komanda. Pusfinālā, kur iekļuva tikai pašmāju komandas, ar minimālo 1 – 0 pieveikti FC Academ jaunā maiņa. Lielajā finālā, kā jau finālā likmes viss augstākās, šoreiz veiksme nebija tukumnieku pusē, un ar minimālo 0 – 1 tika piedzīvota neveiksme pret JDFS Alberts komandas zēniem.

Apsveicam komandas spēlētājus, komandas treneri Sergejs Kovaļovs, ar izcīnītajām sudraba godalgām šajā turnīrā. Liels paldies visiem, visiem komandas atbalstītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *