Turpinām perfekti!


12.10.
Šodien Tukumā, Komanda.lv 1. līga čempionātā futbolā tika aizvadīta kārtējā spēle, kurā uzvarētāju komanda FK Tukums 2000 / TSS uzņēma Dinamo Rīga / Staicele.
Ar pašām spēles pirmajām minūtēm tukumnieki ieguva lielu pārsvaru laukumā, un lai gan pirmajās minūtēs savas iespējas tukumnieki neizmantoja, to nedaudz vēlāk izspēlējot standartsituāciju izdarīja Einārs Blumers. Pirmā puslaika otrajā pusē, Einārs Blumers rezultātu dubultoja, un puslaika izskaņā, savu artavu viesu sagraušanā arī ielika Shuma Nagamatsu.
Puslaikā 3 – 0. Otrajā puslaikā spēles raksturs būtiski nemainījās, protams, turpinoties daudzajām spēlētāju maiņām, nedaudz mainījās arī spēles raksturs, mājnieki spēlēja brīvi un nepiespiesti, un tas arī noveda pie dažām kļūdām, kuras viesiem pārvērst vārtu guvumos neizdevās. Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs rezultātu sākumā palielināja Rinalds Kalnciems, un komandas simtos vārtus šajā sezonā guva uz maiņu nākušais Rūdolfs Fogelis. 5 – 0 graujoša uzvara, arī čempionu slogs šoreiz tika izturēts godam.

Par spēles zvaigzni, jeb vērtīgāko spēlētāju šajā spēlē, tika nominēts Daniel Pelcis.

Pēc spēles noslēguma, apsveikumu ceremonijā, zelta medaļas un protams arī čempionu kausu, no LFF Sacensību nodaļas vadītāja, Artūrs Saļņikovs rokām saņēma Komanda.lv 1. līga čempionāta uzvarētāji – FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētāji, treneru un apkalpojošais personāls.
“Spēle padevās daudz vieglāka, mēs gaidījām daudz smagāku cīņu un daudz lielāku pretestību. Jau pirmajās minūtēs izveidojām labas vārtu gūšanas iespējas, tikai šoreiz neiesitām. Bija bažas, kā komanda izturēs čempionu slogu, un kā savāksies nākamajai spēlei, un tas izdevās lieliski, čaļi apliecināja savu pārākumu un pelnīto uzvarētāju statusu. Protams tagad pie teikšanas vairāk tiks jaunākie spēlētāji un tuvākās rezerves, nedaudz atslogojot pamatsastāva spēlētājus, bet tas neko nemaina, mēs par uzvaru cīnīsimies katrā spēlē. Apsveicu visus ar simtajiem vārtiem čempionātā, atklāšu, ka tāds arī bija šīs spēles uzdevums, gūt vismaz piecus vārtus, jo lai arī čempionu emocijas jau nedaudz norimušās, protams apsveicu Tukuma futbola audzēkni Rūdolfs Fogelis kurš bija šo simto vārtu autors. Gatavojamies nākamajām spēlēm – Super Nova, Auda, Alberts, visas šīs komandas cīnās par medaļām, tātad spēles solās būt gana spraigas un aizraujošas. Paldies protams visiem daudzajiem skatītājiem, kuri šodien atrada iespēju un atnāca atbalstīt savu komandu, paldies Jums”, prieka emocijas pēc kārtējās uzvaras neslēpa komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Lai visu šo sasniegtu, vēlamies teikt lielu paldies Tukuma Novada PašvaldībaCHILI GRILLCanella SIA Tipogrāfija Universums ASIA “Vertex projekti”Sia Telms
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens – paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *