Pirmās medaļas !!!


27.08.

Šodien Piņķos, trešo un noslēdzošo sabraukumu Meiteņu vasaras čempionātā, U – 14 Attīstības grupā aizvadīja FK Tukums 2000 dāmas. Šajā piegājienā tikai divas spēles, bet tā ka mūsu meitenes cīnījās pat par vietām uz goda pjedestāla, abas gana svarīgas.


Pirmajā spēlē mūsu dāmas ar tik nepieciešamo 1 – 0 pārspēja FB Gulbene 2005 jaunās spēlētājas, mūsu komandas labā vārtus guva Loreta Želve. Otrajā spēlē diemžēl zaudējums pret turnīra uzvarētājām – Rīgas futbola skola 2. 1 – 6, tukumnieču labā atkal izcēlās Loreta Želve. Šāds kopējais rezultāts jaunajām tukumniecēm kāpt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena, un pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīt medaļas oficiālajās LFF rīkotajās sacensībās.
“Priecājos un lepojos par komandu, ka esam izcīnījušas 3.vietu , jo konkurence bija ļoti sīva un čempionāts bija ļoti interesants. Līdz pēdējam brīdim nebija zināms čempions. Par komandas labāko spēlētāju čempionātā tika atdzīta Madara Štipenbaha un visa čempionāta U -14 Attīstības grupā, par labāko vārtsargu pelnīti tika atzīta mūsu komandas vārtsardze – Līga Gūtmane. Mums vēl ir kur augt, un ja vēlamies iegūt vēl vairāk panākumus, tad jāstrādā treniņos vēl cītīgāk, smags darbs atmaksājas. Gribu pateikt paldies FK Tukums 2000 vadībai par atbalstu, kā arī milzīgs paldies vecākiem par atbalstu un sapratni,īpaši liels Renāram Želvim un Didzim Cinovskim”, tā komandas trenere Laura Spalviņa pēc izcīnīto bronzas godalgu pielaikošanas.

Esam ļoti lepni un priecājamies kopā ar meitenēm, treneri un visiem komandas līdzjutējiem. Jūs meitenes rakstāt FK Tukums 2000 meiteņu futbola vēsturi !!! Apsveicam visas komandas spēlētājas, treneri un visus līdzjutējus un atbalstītājus, lepojamies un ticam vēl lielākiem panākumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *