Paliek 23!

19.10.

ŠODIEN, Komanda.lv 1. līga čempionāta spēlē, FK Tukums 2000 / TSS viesojās pie otrajā vietā esošās vienības SK Super Nova.
Lai arī spēles laikā, divas reizes tukumniekiem izdevās atspēlēties pēc vārtu zaudējuma, trešajā reizē tas vairs neizdevās, un mūsu komanda piedzīvoja pirmo !!! zaudējumu šīgada pirmās līgas čempionātā 2 – 3 piekāpjoties SK Super Nova komandai. Precīzi sitieni tukumnieku labā padevās Rūdolfs Fogelis un Kristers Eduards Švāns.
Līdz ar šo zaudējumu, ir pārtrūkusi FK Tukums 2000 / TSS nezaudēto spēļu sērija pirmās līgas čempionātā.


“Apsveicu visus ar pirmo zaudējumu, protams, tas tā sarkastiski, bet jā, pirmais zaudējums šosezon. Protams zināju, ka būs smaga spēle. Pirmajā puslaikā ļāvām sevi aizsardzībā apspēlēt, skumji bet ielaidām. Lai arī ātri atguvām, bija arī vēl momentiņi, bet neiesitām, un tad ar rikošeta palīdzību ielaidām otros. Puslaikā nedaudz pārkārtojāmies, un izdevās arī gūt ātrus vārtus, jau likās ka sākam kontrolēt spēles gaitu, manuprāt izskatījāmies labāk un svaigāk, un atkal, dabūjām iekšā tuvējā stūrī nevajadzīgus vārtus. Spēlējot tā īpaši bez emocijām, jo tās jau atstājām Smiltenē un pagājušajā nedēļa Tukumā, kad saņēmām kausu un medaļas. Kā redziet, spēlējam ar vietējiem spēlētājiem, jo sezonas uzdevums ir izpildīts, tagad izbaudām futbolu un dodam vairāk iespējas jaunajiem čaļiem. Bet kā jau visiem , ir slimības, traumas un viss pārējais, tāpēc arī atrast papildus emocijas sisties, un radīt tādu īstu, spēles nobeiguma spiedienu, manuprāt vienkārši nepietika emociju. Tuvojas garā starpsezona, bet kamēr varam baudīt sezonas garumā iekrāto, tikmēr arī spēlējam atklātu futbolu, baudām dzīvi un tās foršāko sastāvdaļu futbolu. Nākamās divas spēles mājās, pēdējās šajā sezonā, aicinu visus līdzjutējus kopīgi tās nosvinēt mūsu stadionā, spēlēsim ar prieku, un par prieku mūsu foršajiem atbalstītājiem. Aicinu visus nākamajā sestdienā uz stadionu”, pēc pirmā zaudējuma ar gana lielu optimismu mums atklāja komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Lai visu šo sasniegtu, vēlamies teikt lielu paldies Tukuma Novada PašvaldībaCHILI GRILLCanellaSIA Tipogrāfija Universums ASia TelmsSIA “Vertex projekti”.
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens – paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *