Noslēgumā astoņi vārti Liepājā!


10.11.

Lai arī vietu sadalījums sen jau kā zināms, tikai šodien FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja pēdējo spēli pirmās līgas čempionātā, kurā uzvarētāju kausu un zelta medaļas saņēma jau vairākas nedēļas iepriekš.
Šodienas pretinieki, Grobiņas SC futbolisti stabilā septītajā vietā, tāpēc arī šī spēle laikam tikai tāda formalitāte vien bija.
Pirmajā puslaikā jau viss tika noskaidrots, pirmais vārtus guva Einārs Blumers, piebalsoja Kaspars Anmanis, Krists Krūmiņš iesita divus vārtus, un komandas kapteinis Toms Aizgravis piebalsoja ar vienu precīzu sitienu. 5 – 0 puslaikā ejot, un pēdējās šis sezonas 45 minūtes jau tikai formalitāte.


Otrajā puslaikā vieni vārti Rūdolfs Fogelis, un divi vārti Kristaps Gailis.. Neskatoties uz to ka mājnieki arī spēja gūt trīs vārtus, pēdējā sezonas spēlē gana pārliecinoša uzvara 8 – 3.

Spēles zvaigznes tituls Kristapam Gailim.

“Patīkami noslēgt sezonu ar tik rezultatīvu futbolu, astoņu gūti vārti, uzbrukumā labi nospēlējām. Trīs vārtus arī ielaidām, bet par to šoreiz nevajadzētu satraukties, tā šoreiz bija jaunība. Šodien paši redzējāt, spēlējām ar gana atjauninātu sastāvu, jo arī jaunajiem čaļiem ir jādod iespēja sevi parādīt un apbružāties šajā līmenī.
Esam veiksmīgi noslēguši šo sezonu, tāpēc vēlreiz vēlētos teikt milzīgu paldies visiem komandas līdzjutējiem, mēs komanda jūsu atbalstu jutām visas sezonas garumā, arī šodien Jūs redzējām uz dzirdējām, paldies.
Protams, liels liels paldies visiem komandas spēlētājiem, man liekas, ka šī sezona mums izdevās lieliska, esam pierādījuši savu varēšanu, un tagad tieksimies uz jauniem mērķiem.
Tiekamies nākamajā sezonā, kad mūsu komanda un Tukums uzņems Optibet Virslīga čempionātu. Paldies”, pēc pēdējās spēles 1.līgas čempionātā, komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Paldies Jums, mūsu mīļie atbalstītāji, ka esiet kopā ar mums visa gada garumā, mēs to paveicām tikai un vienīgi kopā.
Paldies Tukuma Novada Pašvaldība.
Paldies Canella.
Paldies CHILI GRILL.
Paldies SIA Tipogrāfija Universums A.
Paldies SIA “Vertex projekti”.
Paldies Sia Telms.
Paldies mūsu lieliskajiem slāpju remdētājiem, paldies Ķekavas Avots

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *