Nekaitiniet, vai septiņi vārti puslaikā!


17.08.
Šodien, Komanda.lv 1. līga čempionātā izbraukuma spēli pret trešajā vietā esošo FK AUDA aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS. Spēles pirmajā puslaikā, lai arī tukumniekiem piederēja pārsvars laukumā, līdz tādām īstām vārtu gūšanas izdevībām nenonāca, bet no tādiem pusmomentiem vārtus gūt neizdevās. Un kā jau nereti futbolā gadās, neiesit tu, jā, jau pirmā puslaika kompensācijas laikā mājnieki ātrā pretuzbrukumā atklāja spēles rezultātu, tā teikt vārti uz ģērbtuvēm.


Otrā puslaikā spēle apgriezās kājām gaisā. Pirmos vārtus tukumniekiem, izpildot brīvsitienu noorganizēja Pāvels Pilats. 52.minūtē par daudz brīvas vietas mājnieki atstāja Shuma Nagamatsu, kas pēc viesu aizsargu apspēles jau vadībā izvirzīja tukumniekus. Pāvels Pilats centrējumu soda laukumā neviens neaizskāra, un bumba atrada ceļu vārtos. desmit minūtēs gūti trīs vārti, un Jurgis Kalns vadītā komanda nedomāja apstāties. Terrence Muimba 4 – 1, Kristers Eduards Švāns 5 – 1. Tukumnieki pilnībā demoralizēja mājnieku aizsardzību, un jautājums bija cik? Terrence Muimba gūst savus otros vārtus šajā spēlē, un spēles izskaņā Terrence ar lielisku piespēli atrod uzbrukumam pieslēgušos Danielu Pelci, kurš izrēķinās ar viesu vārtu vīru uzstādot spēles beigu rezultātu 7 – 1.


FK Tukums 2000 / TSS turpina nezaudēto spēļu sēriju, un straujiem soļiem dodas pretī uzvarai šīgada pirmās līgas čempionātā. Otrā vietā esošo Smiltenes komandu apsteidzot par divpadsmit punktiem.

Nākamā spēle mūsu komandai atkal izbraukumā, kad viesosimies pie labi spēlējošās JDFS Alberts koamndas.

Paldies Tukuma Novada PašvaldībaCHILI GRILLSIA Tipogrāfija Universums ASia Telms.
Komandas slāpes, īpaši šajā karstajā laikā, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *