Krīt arī Rēzekne, palicis tikai viens solis!


29.09.

Šodien Tukuma pilsētas stadionā, savu kārtējo Komanda.lv 1. līga čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS. Pie neapšaubāmiem turnīra līderiem – Tukuma komandas, šoreiz viesojās Rēzeknes pilsētas komanda. Lai arī laika apstākļi skatītājiem bija ne visai labvēlīgi, kā jau skaistajā rudenī pienākas, kad saule mijas ar lietus gāzēm, spēle protams notiek jebkādos laika apstākļos.


Jau ar spēles pirmajām minūtēm tukumnieki viesiem lika noprast, ka ir noskaņoti tikai un vienīgi uzvarai, citu iespēju nav. Lai arī spēles sākumā vairākas labas iespējas tika izniekotas, tuvojoties puslaika vidum savu lielo pārsvaru laukumā, ar vārtu guvumu mājniekiem, nodrošināja Вадим Авдеев. Pēc desmit minūtēm, ar lielisku individuālo darbību tukumnieku pārsvaru dubultoja Shuma Nagamatsu. Vēl vairāk, pēc īsta spēka reida gar laukuma labo malu, savu iespēju izmantoja Atis Ozols, triecot bumbu vārtu tīklā ar milzīgu spēku. 3 – 0 puslaikā ejot.
Otrajā puslaikā spēles raksturs īpaši nemainījās, tukumnieki uzbruka daudz vairāk, bet smagajā un pielijušajā laukumā savu pārsvaru realizēt bija diezgan grūti. Pēc viena no mājnieku uzbrukumiem, ar lielisku piespēli izrāvienam viesu soda laukumā tika izvirzīts Shuma Nagamatsu, kurš nepaskopojās, un ar piespēli gar vārtiem sekojošo komandas biedra piespēli, noslēdza Terrence Muimba. Puslaika vidū, tas pats Terrence Muimba pēc lieliskas piespēles nonāca vienatnē pret viesu vārtsargu, kuru apspēlēja un guva savus otros vārtus spēlē, tādejādi uzstādot arī beigu rezultātu. 5 – 0, turpinām sava sapņa piepildīšanu.
Par spēles labāko spēlētāju tika nominēts Davis M. Daugavietis.


“Sunim esam pārkāpuši, atlicis tikai tikt pāri astei. Vēl atlicis viens solis, un savu čempionu titulu varam izcīnīt jau nākošajā nedēļas nogalē Smiltenē. Lai gan zinām, ka Smiltenē vienmēr ir grūtas spēles, bet ņemot vērā faktu, ka tieši šajā dienā trenerim (Jurgis Kalns) ir dzimšanas diena, ceru ka čaļi uzdāvinās trenerim šo dāvanu, nokārtosim visas formalitātes līdz galam, un izcīnīsim čempionu titulu un arī tiesības nākamajā sezonā spēlēt Optibet Virslīga. Protams šai gaidāmajai spēlei pieiesim ar vislielāko nopietnību, pēc pelnītas atpūtas, jo visi redzējāt, cik smags bija šodien laukums, pielijis un ļoti mīksts, uz tāda laukuma spēlēt ir divtik grūti. Paldies čaļiem par šīsdienas spēli, izgājām laukumā pilnā nopietnībā, parādījām savu klasi, pret komandu kas nebūt nav tik vāja. Viesu komandā ir konsolidēta pieredze un meistarīga jaunība, kas šo komandu padara ļoti konkurētspējīgu, tāpēc apsveicu visus sanākušos ar skaistu uzvaru, un komandas vārdā saku lielu paldies visiem visiem skatītājiem, kas ieradās šodien stadionā. Ļoti ceru, ka arī nākamajā spēlē Smiltenē, tukumnieku līdzjutēji būs Smiltenē, un atbalsīs savu komandu, jo iespējams, tā būs vēsturiska spēle, kurā mēs izcīnīsim tiesības nākamajā sezonā spēlēt Optibet Virslīga. Tāpēc izmantošu iespēju, uzaicinu visus uz Smilteni, kur centīsimies izcīnīt savu čempionu titulu. Paldies visiem, tiekamies nākamajā nedēļas nogalē Smiltenē”, pēc uzvaras pār Rēzeknes komandu pateicās visiem par atbalstu, komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Paldies Tukuma Novada PašvaldībaCHILI GRILLCanellaSIA Tipogrāfija Universums ASIA “Vertex projekti”Sia Telms.
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens – paldies Ķekavas Avots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *