Inspiration Cup 2019.

01.10.

Pagājušās nedēļas nogalē, te pat Mārupē, norisinājās bērnu un jauniešu futbola turnīrs Inspiration Cup 2019, šoreiz tajā piedalījās U – 11 (2008.dz.g) veci futbolisti.
Uz turnīru sabraukušas kopā bija divdesmit astoņas šī vecuma komandas, kuras tika sadalītas četrās apakšgrupās.


Pirmajā spēlē FK Tukums 2000 / TSS jaunā paaudze ar 4 – 0 uzvarēja Panevėžio FA-1 komandas zēnus, turpinājumā 4 – 1 uzvarēti arī BJFK Jekabpils/JSS. Labi iesāktais darbiņš tika turpināts ar ziemeļu kaimiņu Igauņu komandas Hiiumaa/Saue pārspēšanu 3 – 1. un pirmās dienas noslēgumā, gana viegla pastaiga 6 – 0 pret JDFS Alberts-2. labi iesāktais tika turpināts arī turnīra otrajā dienā, kā pirmie jaunos tukumniekus eksaminēja baltkrievu koamandas FK Vitebsk audzēkņi, 2 – 0 tukumnieku labā. noslēgumā ar 3 – 1 uzvarēti Mājnieku Mārupe SC – 2 komanda. Savā apakšgrupā uzvarētas visas spēles, tātad izcīnīta pārliecinoša pirmā vieta un turpinās cīņas par medaļām.
Pusfinālā, kurā tiekas tikai apakšgrupu uzvarētāji, FK Tukums 2000 / TSS spēja nosvērt svaru kausus sev par labu, un ar minimālo 1 – 0 pārspēja Ventspils OC komandu.
Lielajam finālam, jaunajiem tukumniekiem iespējams nedaudz pietrūka spēka, iespējams vienkārši nepaveicās. Sīvā un grūtā cīņā piedzīvots nepatīkams zaudējums FS Metta, rezultāts 1 – 3.
FK tukums 2000 / TSS rindās labākā spēlētāja balva Kārlim Anmanim. Turnīra labā kā uzbrucēja gods arī Tukuma pārstāvim – Aleksam Vanagam.
Komandas treneris Atis Kovaļovs pauda gandarījumu, ar šo, itkā vasaras futbola sezonu noslēdzošo turnīru. “Komanda iet pareizajā virzienā, ja cītīgi strādāsim un trenēsimies, varam lielas lietas kopā sasniegt. Ja atskatāmies atpakaļ, esam uzvarējuši Rojā, Zemgales kausa izcīņā un arī Dobrecova Cup ir mūsu, protams žēl ka mājās neizdevās viss kā iecerēts, arī šeit sudraba godalgas. Protams kāds teiks, kas tur liels, bet tomēr turnīrā praktiski piedalījās Latvijas labākās komandas. Kopumā, sezona veiksmīga.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *