Ieguldītais darbs jau dod pirmos augļus!


20.08.
|pagājušās nedēļas izskaņā, Pauzera pļavās notika Meiteņu vasaras čempionāta U – 14 Attīstības grupas sabraukuma spēles. Kā zinām tukumnieces atgriezušās nesen no nometnes, nu priekšā pārbaudījums – trīs spēles. Pirmajā spēlē tukumnieces visai pārliecinoši svinēja uzvaru pār FK 33/Ķeguma skola, pa diviem vārtiem Loretai Želvei un Madarai Štipenbahai. Otrā spēlē pret spēcīgo FK Dinamo Rīga/Babīte vienīgos vārtus šajā spēlē guva Loreta Želve, un minimālā uzvara 1 – 0. Noslēdzošajā spēlē, FK Tukums 2000 meitenes eksaminēja latgalietes – Rēzeknes BJSS jaunās futbolistes. Šajā spēlē vienīgais precīzais sitiens Madarai Štipenbahai, atkal minimāla uzvara 1 – 0. Lieliski tukumnieču vārtos darbojās mūsu komandas mūsu vārtsardze Līga Gūtmane, kura savu cietoksni visās trīs spēlēs atstāja neieņemtu.

“Esmu patiesi lepna par meitenēm, lai arī tikai pirms nedēļas mums bija gana fiziski smaga nometne, pietam nācās spēlēt divas spēles pēc kārtas, kā arī slimības un citu iemeslu dēļ vairākas meitenes nevarēja piedalīties šajā sabraukumā, spēlējām bez maiņām, meitenes izturēja, turklāt ar tik lielisku rezultātu – trīs spēlēs, trīs uzvaras. Uzreiz jau pēc nedēļas ir pirmie pierādījumi, ka nometnē smagie treniņi nes augļus un ir atmaksājušies. Malači! Šie panākumi dos gan man, gan meitenēm vēl lielāku pārliecību saviem spēkiem un motivāciju kārtīgam treniņu darbam, jo mēs ejam pareizajā virzienā. Atlikušas vēl divas spēles, kūrās apsolām cīnīties līdz galam galam!
Ar vairogu vai uz tā!!!”, gandarījumu par lieliskajiem rezultātiem neslēpa komandas trenere Laura Spalviņa.

Apsveicam komandas spēlētājas un treneri ar labajiem rezultātiem, novēlam godam aizstāvēt Tukuma godu noslēdzošajās spēlēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *